پذیرش از افطار تا سحر در ۶ نمایندگی خدمات پس از فروش ایران خودرو / نظارت مدیران ایساکو بر نحوه ارائه خدمات و امداد نوروزی ۱۴۰۳

پذیرش از افطار تا سحر در شش نمایندگی خدمات پس از فروش ایران خودرو در شهرهای تهران، قم، شیراز، اصفهان، مشهد و اهواز انجام می شود.

به گزارش پرشین خودرو، مدیران خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو به منظور پایش و بررسی کیفیت ارایه خدمات و امدادرسانی به هم‌وطنان در تعطیلات نوروزی، علاوه بر حضور مستمر در ستاد مرکزی شرکت ایساکو که به منظور تسریع در انجام امور مشتریان تشکیل شده، از برخی نمایندگی‌های مجاز و ناوگان امدادرسانی بازدید کردند.

این شرکت از ۲۷ اسفند ماه ۱۴۰۲ و هم‌زمان با آغاز طرح خدمات و امداد نوروزی ایران‌ خودرو، با تشکیل ستاد مرکزی متشکل از معاونان و مدیران، اقدامات نوروزی خود را در راستای بررسی حسن اجرای خدمات آغاز کرده و با برگزاری جلسات مستمر روزانه و برخط با دفاتر منطقه‌ای، بر نحوه‌ ارایه خدمات در تمامی نمایندگی‌ها و همچنین امدادرسانی در مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور نظارت ویژه داشتند.

این نظارت‌ها با رویکرد رفع ایراد در محل خودروها در اسرع وقت توسط ناوگان امداد و یا ترخیص در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از دریافت خدمات از نمایندگی‌های مجاز صورت می‌گیرد تا خودروهای متوقف در نمایندگی‌ها به کم‌ترین میزان خود برسند و مشتریان با دریافت خدمات سریع از ادامه تعطیلات خود بهره‌مند شوند.

از ویژگی‌های طرح نوروزی امسال که با ایام ماه مبارک رمضان همراه شده است، پذیرش از افطار تا سحر در شش نمایندگی در شهرهای تهران، قم، شیراز، اصفهان، مشهد و اهواز است و علاوه بر ۳۰۰ نمایندگی مجاز ایران‌ خودرو که تا پایان ۱۴ فروردین حتی در ایام تعطیل به صورت کشیک تک‌شیفت و دو شیفت به هم‌وطنان خدمات ارایه می‌دهند، سایر نمایندگی‌ها نیز از پنجم فروردین، در روزهای غیرتعطیل تا پایان نوروز پذیرای مشتریان گروه صنعتی ایران‌ خودرو خواهند بود.

تامین قطعات مورد نیاز نمایندگی‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن و افزایش رضایت مشتریان از دریافت خدمات پس از فروش، اولویت نخست شرکت ایساکو است.

طرح خدمات و امداد نوروزی ایران خودرو که از یک‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ آغاز شده است به مدت ۱۷ روز تا پایان ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

دارندگان محصولات ایران‌ خودرو برای دریافت خدمات در هر ساعت از شبانه‌روز در سراسر کشور، می‌توانند با مرکز پاسخ‌گویی و امداد ایران‌ خودرو به شماره ۰۹۶۴۴۰ تماس حاصل کنند و یا برای ثبت درخواست از خدمات متنوع اپلیکیشن ایساکو ‌و سایت www.۰۹۶۴۴۰.com بهره‌مند شوند.

کد خبر 144892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha