میانگین زمان انتظار خدمات امدادی در نوروز ۱۴۰۳ به ۲۱ دقیقه رسید

میانگین زمان انتظار برای دریافت خدمات امدادی خودروهای ایران خودرو در نوروز ۱۴۰۳ به ۲۱ دقیقه و ۱۹ ثانیه رسید.

به گزارش پرشین خودرو، رسول رمضانی، با بیان این مطلب در خصوص طرح خدمات نوروزی سال ۱۴۰۳ ایران‌ خودرو گفت: در طرح نوروزی سال جاری موفق شدیم، با برنامه‌ریزی دقیق و اجرای کامل آن، رکوردهای جدید و چشم‌گیری در راستای افزایش رضایت مشتریان ثبت کنیم، به نحوی که حدود ۹۰ درصد خودروهای پذیرش شده در نمایندگی‌های مجاز طی همان روز، ترخیص و به مشتریان تحویل داده شدند و میانگین مدت زمان تعمیرات در نمایندگی‌ها از ۱۴ ساعت به ۸.۵ رسید که این میزان نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد: در طرح امسال تعداد خودروهای متوقف و متوقع در انتظار تامین قطعه در نمایندگی‌ها به ترتیب ۷۶ و ۸۱ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش یافت.

رمضانی با اشاره به کاهش چشم‌گیر تعداد خودروهای متوقف و متوقع و همچنین کاهش زمان تعمیرات، گفت: پیش‌بینی تامین قطعات مورد نیاز و تامین آن از نیمه دوم سال ۱۴۰۲ و ارسال پیش از موعد قطعات برای نمایندگی‌های کشیک یکی از دلایل این دستاورد بوده، همچنین با توجه به ایام تعطیلات، تمهیدات لجستیکی لازم برای تامین و ارسال فوری قطعات، از قبل اندیشیده شده بود تا خودرویی در این زمان در نمایندگی‌ها متوقف نمانَد.

وی افزود: در نوروز امسال، ارایه خدمات وارانتی به مشتریان در نمایندگی‌های ایران‌ خودرو نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۲۷ درصد رشد داشت که نشان دهنده وفاداری مشتریان به گروه صنعتی ایران‌خودرو حتی پس از اتمام دوره گارانتی است.

امداد خودرو ایران

رمضانی در خصوص میانگین زمان انتظار برای دریافت خدمات امدادی نیز به ثبت رکوردی جدید اشاره و تشریح کرد: این عدد در نوروز سال جاری به ۲۱ دقیقه و ۱۹ ثانیه رسید؛ یعنی امدادگران توانستند به صورت متوسط ۱۲ درصد زودتر از سال گذشته در محل درخواست امداد مشتریان حاضر شوند. در عین حال هزینه ایاب و ذهاب خدمات امداد بالینی برای هم‌وطنانی که تعمیرات خودروی آن‌ها در محل انجام می‌شد نیز رایگان بود.  

وی یادآور شد: در تمام روزهای اجرای طرح، مدیران ارشد و کارشناسان ستاد مرکزی ایساکو، به صورت ویژه برای تسریع در روند خدمت‌رسانی به مشتریان در مجموعه حضور داشتند و ضمن ارتباط مستمر با مدیران دفاتر منطقه‌ای در سراسر کشور، بر حسن اجرای طرح و کیفیت ارایه خدمات، نظارت و بررسی داشتند.

شبکه خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو علاوه بر ارایه خدمات به مشتریان خود، در مجموع به ۳۸۰۳ خودرو از سایر خودروسازان کشور نیز از حمل تا امداد بالینی خدمت‌رسانی کرده‌ است.

در این طرح بیش از شش هزار نفر در شبکه خدمات پس فروش ایران‌ خودرو، شامل ۳۰۰ نمایندگی و ۳۰۰ فروشگاه مجاز به خدمت‌رسانی پرداختند. همچنین دو هزار و ۸۰۰ اکیپ ‌شیفت ناوگان امدادخودرو ایران در سراسر کشور برای خدمت‌رسانی به هم‌وطنان با آمادگی کامل به هم‌میهنان خدمت ارایه کردند.

نمایندگی‌های کشیک طرح به صورت تک شیفت، دو شیفت و برای نخستین بار شش نمایندگی ویژه پذیرش افطار تا سحر در شهرهای تهران، قم، شیراز، اصفهان، مشهد و اهواز به خدمت‌رسانی پرداختند. این طرح پس از ۱۷ شبانه‌روز تلاش مداوم مدیران ارشد و کارکنان مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در چهاردهم فروردین ماه ۱۴۰۳ خاتمه یافت.

کد خبر 144913

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha