ارائه ۳ روز خدمات ویژه امدادخودرو سایپا برای دارندگان محصولات سایپا (+راه های تماس)

شرکت امدادخودرو سایپا همزمان با تعطیلات عید سعید فطر به منظور رضایتمندی مشتریان سایپا، خدمات ویژه امدادی ارائه می دهد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت امداد خودرو سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور رضایت هر چه بیشتر مشتریان گروه سایپا، همزمان با فرارسیدن تعطیلات عید سعید فطر و افزایش سفرهای درون شهری و برون شهری، طرح ویژه عید فطر ۱۴۰۳ را از روز چهارشنبه ۲۲ فروردین تا روز جمعه ۲۴ فروردین ماه جاری به مدت ۳ روز به مرحله اجرا در می آورد.

طرح خدمات امدادی شرکت امدادخودرو سایپا در ایام تعطیلات عید فطر با مشارکت پایگاه های شبانه روزی ویژه طرح و همچنین پایگاه های درون شهری به مشتریان در استان های تهران، البرز، گیلان، سمنان، خراسان رضوی، کرمان، گلستان، لرستان، مرکزی و ... خدمات امدادی ارائه می دهند.

مشتریان در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند  از طریق تماس با شماره ۰۹۶۵۵۰ یا مراجعه به اپلیکیشن و سایت شرکت امداد خودرو سایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir نسبت به ثبت درخواست خدمات امدادی اقدام کنند.

علاوه بر این مشتریان می توانند از طریق تماس با شماره ۰۲۱۸۴۴۴۴ یا مراجعه به سایت و اپلیکیشن امداد خودرو سایپا نسبت به خرید کارت اشتراک امدادی ۱۵ روزه سفر، ۹۰ روزه و ۳۶۵ روزه و همچنین دریافت خدمات خودرو در محل شامل سرویس دوره ای، خدمات تعمیرگاهی سبک و بازدید فنی پیش از سفر اقدام کنند.

کد خبر 144935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha