نشست مدیرعامل سایپایدک با مدیران عامل ۴ شرکت تابعه / تنوع خدمات و تولیدات همراه با افزایش کیفیت در خدمات پس از فروش سایپا پیاده می شود

در نشست مدیرعامل سایپایدک با مدیران عامل ۴ شرکت تابعه، بر تنوع خدمات و تولیدات همراه با افزایش کیفیت در خدمات پس از فروش سایپا تاکید شد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل سایپایدک گفت: برای حفظ و افزایش رضایتمندی مشتریان و رساندن گروه خودروسازی سایپا به جایگاه واقعی خود در صنعت خودرو، کیفیت خدمات و تیراژ قطعات یدکی افزایش می یابد.

اردلان حسینی که در نشست با مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه سایپایدک (سایپاخزر، سنان شیمی، همراه خودرو و امداد خودرو) سخن می گفت، تاکید کرد: با توجه به ظرفیت بالای شرکت های زیر مجموعه سایپایدک، موضوع تنوع خدمات و تولیدات همراه با افزایش کیفیت، باید در برنامه های سال جاری مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در سال جدید، همراستا با سیاست ها و برنامه های گروه سایپا در مسیر جهش تولید حرکت کنیم. قطعا با همدلی و یکدلی و با کمک خداوند متعال، سایپا را به جایگاه بزرگ و شایسته خود خواهیم رساند.

مدیرعامل سایپایدک با تاکید بر ضرورت افزایش تولید و کیفیت خدمات، اضافه کرد: توجه به کسب و کارهای جدید بر مبنای نیاز و خواسته مشتریان، ضامن موفقیت ما در دنیای رقابتی امروز است، به همین منظور باید نگاهی هم به عملکرد رقبا داشته باشیم تا بتوانیم سهم بازار خود را گسترش دهیم.

حسینی یادآور شد: هدف ما کار و توسعه است که با همت و تلاش همکارانمان در سایپایدک و شرکت های زیر مجموعه و با برنامه ریزی درست و پیگیری اجرای برنامه ها، قطعا موفق خواهیم شد.

کد خبر 144885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha