کد خبر 145014
۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۷
دستاوردهای اکسید در تولید خودروهای لوکس رونمایی شد

اکسید در ۲۵ آوریل(۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳) از آخرین دستاوردهای خود در زمینه تولید خودروهای لوکس بر پایه انرژی‌های جدید رونمایی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، همزمان با آغاز نمایشگاه خودروی پکن در ۲۵ آوریل، برند اکسید حضور پررنگی در این نمایشگاه داشته است. این برند فعالیت های کلیدی خود در این نمایشگاه را با نمایش محصولات سازگار با محیط زیست و برگزاری یک رویداد که توسط EXEED International برگزار می‌شود آغاز خواهد کرد.

اکسید در این نمایشگاه از آخرین دستاوردهای خود در زمینه تولید خودروهای لوکس بر پایه انرژی‌های جدید رونمایی کرد. این محصولات نتیجه پیشرفت‌های تکنولوژیکی است که توسط برند انرژی‌های جدید EXLANTiX در بیش از یک سال گذشته انجام شده است. نمایش این خودرو در کنار سایر محصولات الکتریکی EXEED مانند ES و RX PHEV تنوع سبد انتخاب مشتریان از میان خودروهای انرژی جدید را متنوع‌تر کرده است.

نمایش چشم انداز زیست محیطی  EXEED

اکسید همچنین یک رویداد جانبی دیگر در ۲۶ آوریل درنظر گرفته که از پکن آغاز می‌شود و در نمایشگاه محصولات زیست محیطی «ووهو» چین در ۲۹ آوریل ۲۰۲۴ به اوج خود می رسد. این رویداد که توسط مجموعه محصولات Eco-Products EXEED برجسته شده ، قرار است ترکیبی از نمایش تجمل، فناوری و پایداری توسط این برند باشد. در این نمایشگاه تعدادی از محصولات بر پایه انرژی‌های جدید به نمایش گذاشته می شود که هرکدام نشان دهنده تعهد این برند به انرژی‌های پایدار است. در این رویداد اینستالیشن‌های تعاملی و آثار هنری سازگار با محیط زیست، تجربه‌ای عملی از چشم‌انداز برند را ارائه می‌دهند و بر هماهنگی بین خودروهای لوکس و طبیعت تأکید می‌کنند.

برگزاری نشست سالانه فروشندگان

نقطه اوج رویدادهای آوریل EXEED، نشست سالانه نمایندگان فروش در ۲۹ آوریل در ووهو، است. در این نشست برنامه‌های استراتژیک برند و نوآوری های آینده با سهامداران به اشتراک گذاشته می شود. این گردهمایی همچنین شامل بحث های عمیق در مورد استراتژی نام تجاری، توسعه محصول و گسترش بازار خواهد بود که بر نقش EXEED به عنوان یک پیشگام در عصر انرژی جدید تأکید می کند.

اکسید با رونمایی از جدیدترین نوآوری های خود در نمایشگاه خودرو پکن و به دنبال آن مجموعه ای از رویدادهای فراگیر در ووهو نشان می دهد که نه تنها بخشی از توسعه آینده خودروهای لوکس است. بلکه در حال شکل دادن آن است. این برند با تمرکز بر تجملات، انرژی‌های پایدار، فناوری پیشرفته و تعهد انتظارات مشتریان، آماده است تا معنای یک برند ممتاز در صنعت خودرو را دوباره تعریف کند.

براساس این گزارش، طبق آمار انجمن خودروسازان چین، صادرات خودرو چین در سال ۲۰۲۳ به ۴.۹۱ میلیون دستگاه رسیده است که نسبت به سال گذشته ۵۷.۹ درصد افزایش داشته است. طبق آخرین تاریخ انجمن خودروسازان ژاپن، حجم صادرات سالانه خودرو ژاپن در سال ۲۰۲۳ تقریباً ۴.۳ میلیون دستگاه است. بر همین اساس در سال ۲۰۲۳، حجم صادرات خودرو چین از ژاپن پیشی گرفت و به بزرگترین صادرکننده خودرو در جهان تبدیل شد.

در این میان، صادرات چری نیمی از حجم صادرات خودرو در چین را به خود اختصاص داده و برای ۲۱ سال متوالی رتبه اول را در صادرات خودروهای سواری کسب کرده است. محصولات برند چری به بیش از ۲۰ کشور در آسیای مرکزی، آمریکای جنوبی و اروپای شرقی صادر شده و دارای بیش از ۱۵۰ فروشگاه در خارج از کشور است.

برند EXEED نیز به منظور تولید محصولات با کیفیت جهانی به منابع استراتژیک خود تکیه کرده است. این برند خودروساز با بیش از ۲۷ سال سابقه تحقیق و توسعه فناوری‌های پیشرو در گروه چری و تاسیس هشت مرکز جهانی تحقیق و توسعه، توسعه صادرات‌محور محصولات را دنبال می‌کند. ورود EXEED به بازار ایران نیز در راستای سیاست‌های گسترش سهم بازار این شرکت در منطقه و اهمیت روزافزون اقتصادی و فرهنگی ایران، بوده است. تولید این خودرو همچنین گزینه های حمل و نقل با کیفیت و تنوع عرضه اتومبیل های لوکس در کشور را افزایش خواهد داد.

اکسید آخرین برند لوکس تمام الکتریکی خود EXLANTiX را در نمایشگاه خودروی پکن، رونمایی می‌کند. این برند همچنین آخرین مدل‌های ES و ET خود را عرضه می‌کند و در مورد دیدگاه زیست‌محیطی EXEED بحث می‌کند. به گفته «یین تونگیو»، رئیس هیئت مدیره چری « EXEED می‌خواهد با توسعه انرژی‌های جدید در رأس هرم برند چری باشد».

اکسلانتیکس

کد خبر 145014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha