دلایل انتخاب خودرو اکستریم VX برای سفرهای کاری اعلام شد

خودرو اکستریم VX با ظرافتی بی‌نظیر یک انتخاب هوشمندانه برای سفرهای کاری است؛ خودرویی که با قابلیت کنترل قدرت پیشرفته و نوآوری‌های فناورانه، هر سفری را به لذتی بی‌پایان تبدیل می‌کند. «VX» با ارائه ترکیبی بی‌نقص از راحتی، تجمل، قدرت و فناوری پیشرفته، استانداردهای سفر کاری را بازتعریف می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، طراحی هوشمندانه ‌خودرو اکستریم VX فضای داخلی را به یک سالن پذیرایی لوکس تبدیل کرده که در عین حفظ زیبایی، کارایی بی‌مثالی دارد. یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های جذابیت «VX» به عنوان انتخاب برتر برای مسافران کاری، طراحی مبتکرانه آن است که گنجایش فضای داخلی خودرو را با حفظ امکانات به حداکثر می رساند.

«فضای بار فوق‌العاده» نیازهای متنوع برای سفرهای کاری را برآورده می‌کند؛ وقتی صندلی‌های ردیف دوم و سوم به سمت پایین جمع شوند، می‌توانند فضایی مسطح و منسجم را تشکیل دهند. صندلی‌های تاشو، فضایی به وسعت بیش از دو متر را فراهم می‌کنند و با محفظه‌ی مخفی بزرگ صندوق، در سفرها هیچ وسیله‌ای جا نمی‌ماند. این ترکیب منحصر به فرد از عملکرد و ظرافت، معیارهای تازه‌ای را در طراحی خودرو معرفی کرده است.

خودرو اکستریم VX

تعهد VX به ارائه تجربه رانندگی آرام و روان، به لطف سامانه‌های کنترل قدرت پیشرفته، بسیار چشمگیر است. این خودرو دارای آخرین نسخه از نسل ششم سیستم انتقال قدرت چهارچرخ محرک «BorgWarner» است که تنظیمات یکنواخت قدرت خروجی در میلی ثانیه و در هفت حالت رانندگی را تضمین می‌کند. این ویژگی‌ها دستیابی به شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر را در ۹.۷ ثانیه امکان‌پذیر کرده است. این خصوصیات در ترکیب با با یک گیربکس اتوماتیک ۸AT در کلاس جهانی و سیستم تعلیق با مهندسی دقیق، به مسافران تجاری، تجربه یک سفر راحت را به همراه دارد.

یکی از ویژگی‌های لذت‌بخش خودرو در سفر سانروف است؛ سانروف کشویی خودرو اکستریم VX طوری طراحی شده است که به مسافران اجازه می دهد تا از زیبایی آسمان بالا لذت ببرند. این ویژگی با ایجاد ارتباطی عمیق با طبیعت، آرامش را به مسافران هدیه می‌دهد.

خودرو اکستریم VX

قلب جذابیت «VX» جدید دستیار پیشرفته هوش‌ مصنوعی «Lion۵.۰ AI» است؛ اکوسیستمی شامل خدمات مسیریابی، ویدیوی آنلاین و برنامه های کاربردی که همراه دائمی شما در رانندگی است. دستیار پیشرفته «VX» می‌تواند نیازهای ایمنی و راحتی رانندگی کاربر را یک قدم جلوتر درک و برآورده کند. این سیستم، با ردیابی احساسات و وضعیت راننده و سرنشینان، به آن‌ها بازخورد می‌دهد و در صورت خستگی یا حواس‌پرتی راننده، به طور خودکار تنظیمات صوتی و تهویه مطبوع را بهینه می‌کند.

احساس راحتی در طول رانندگی‌های طولانی مدت از دیگر اولویت‌هایی است که مورد توجه طراحان خودرو است. طراحان اکستریم نیز در پاسخ به این نیاز تجربه «صندلی‌های جاذبه صفر» را پیشنهاد می‌کنند؛ صندلی‌هایی با پوشش چرم ناپا، تنظیمات الکتریکی، پشتیبانی ساق پا و حافظه صندلی، به همراه تنظیمات متنوع ماساژ، حسی شبیه به بی‌وزنی را برای سرنشینان به ارمغان می‌آورند. گنجاندن سه گزینه سیستم رایحه، یک آینه روشویی بزرگ، و یک سازمان دهنده عینک آفتابی نشان دهنده توجه دقیق «XTRIM» به جزئیات و تعهد به ارائه یک تجربه سفر برتر متناسب با حرفه ای های تجاری است.

خودرو اکستریم VX

«XTRIM VX» به عنوان یک انتخاب پیچیده و همه‌کاره برای مسافران تجاری مدرن ظاهر می‌شود که ترکیبی بی‌نظیر از توانایی مدیریت نیروی خودرو، احساس راحتی در فضایی لوکس و فناوری‌های کاربردی را ارائه می‌دهد. این نه تنها انتظارات سفر تجاری لوکس را برآورده می کند، بلکه فراتر از آن می‌رود و با ایجاد استانداردی جدید، آنچه را که در جاده ها ممکن است بازتعریف می کند.

کد خبر 144945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha