راز موفقیت گروه خودروسازی سایپا در بلاروس چیست؟ / مردم بلاروس از خودروهای سایپا استقبال کردند

سفیر ایران در بلاروس، راز موفقیت گروه خودروسازی سایپا در کشور بلاروس را انتقال دانش فنی و مهندسی اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا صانعی، با تاکید بر اینکه گروه خودروسازی سایپا در سال‌های اخیر در حوزه فناوری، طراحی و تولید خودرو  پیشرفت داشته و موفقیت‌های خوبی کسب کرده است، ‌ اظهار داشت: نیاز است تا مردم و حتی سایر کشورها، ‌ بیش از گذشته با توانمندی و دستاوردهای گروه سایپا آشنا شوند؛ ‌ قطعا آگاهی از ظرفیت و پتانسیل‌های این حوزه می‌تواند باعث تغییر نگاه‌ها و جذب نیروی انسانی متخصص شود و این امر در نهایت رشد صنعت خودرو را شتابان خواهد کرد.

وی که در حاشیه بازدید از خطوط تولید شرکت سایپا و مرکز تحقیقات و نوآوری گروه سایپا سخن می گفت، تاکید کرد: گروه سایپا به لحاظ دانش و تکنولوژی در زمره بهترین خودروسازهای کشور است و لذا با تلاش مضاعف و تکیه بر  توان علمی متخصصان داخلی، ‌ این مجموعه می‌تواند جایگاه خوبی در بین خودروسازان جهانی پیدا کند.

سفیر ایران در بلاروس با بیان اینکه تیم دیپلماتیک ایران در بلاروس از تمام ظرفیت و ابزار سیاسی خود در راستای توسعه صنعت خودرو استفاده خواهد کرد، ‌ افزود: این آمادگی را داریم که با تمام توان در خصوص بازاریابی و صادرات محصولات گروه سایپا به این کشور کمک و بسترهای لازم را فراهم کنیم.

وی گفت: گروه سایپا با برنامه مدون و مستمر می‌تواند با محصولات باکیفیت و خدمات پس از فروش مناسب در بازار بلاروس حضور پیدا کند. با توجه به موفقیت سایپا در اخذ مجوز ورود خودرو به بازارهای اوراسیا از جمله بلاروس، مطمئنا این گروه خودروساز در آینده‌ای نزدیک سهم مناسبی از فروش خودرو در بازارهای مزبور را کسب خواهد کرد.

صانعی با تاکید بر اینکه راز موفقیت گروه سایپا در بلاروس انتقال دانش فنی و مهندسی است، ‌ بیان کرد: در نمایشگاه محصولات ایرانی که در بلاروس برگزار شد، مردم از خودروهای گروه سایپا استقبال کردند که دراین راستا شرکت‌هایی که با گروه سایپا همکاری داشته‌اند در زمینه بازاریابی و معرفی محصولات سایپا اقدامات خوبی انجام داده‌اند.

سفیر ایران در بلاروس خاطرنشان کرد: کسب استانداردها و مجوزهای لازم محصولات گروه سایپا از سازمان‌های ذی ربط بلاروس نشان از توانمندی و ارتقاء سطح کیفی محصولات ایرانی در چند سال گذشته است. امیدوارم با تلاش مستمر شاهد حضور خودروهای ایرانی در سایر کشورها باشیم.

کد خبر 145093

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha