ادامه مسیر تولید سایپا و نیاز به حمایت شبکه بانکی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در سال جاری حدود ۲۰ هزار خودرو از تعهدات گذشته سایپا کاهش یافته و برای ادامه این مسیر نیاز به حمایت شبکه بانکی است.

به گزارش پرشین خودرو، جواد توسلی مهر، در نشستی که با حضور مدیرعامل بانک رفاه کارگران، برگزار شد ضمن بررسی راه‌های تقویت همکاری‌ها و رفع موانع و مشکلات فرارو گفت: گروه سایپا از گردش مالی بالایی برخوردار است و لذا این امر می تواند در تعامل با بانک‌ها، تاثیر مثبتی داشته باشد.

وی با توجه به مشکل نقدینگی که در حوزه صنعت وجود دارد، افزود: با وجود مشکلات مالی موجود در حوزه صنعت و در جهت پاسخ به تعهدات ایجاد شده و همچنین تامین مالی در حوزه زنجیره تامین، نیاز به همراهی و مساعدت شبکه بانکی کشور وجود دارد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: در سال جاری حدود ۲۰ هزار خودرو از تعهدات گذشته سایپا کاهش یافته و بیش از ۱۱۰ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتری شده و برای ادامه این مسیر نیاز به حمایت شبکه بانکی است.

توسلی مهر افزود: برنامه‌های متعددی در حوزه افزایش تولید محصولات جاری، معرفی و عرضه محصولات جدید، واردات خودرو، ورود قوای محرکه جدید و ... در دست انجام است که این مسیر با همراهی شبکه بانکی روند بهتری را طی خواهد کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل بانک رفاه کارگران در نشستی مشترک راه‌های تقویت تعاملات فی‌مابین را مورد بررسی تخصصی قرار دادند و قرار شد،‌ منابع مالی طرح‌های اولویت‌دار گروه سایپا با راهکارهای نوین بانکی،‌ تامین شود.

کد خبر 145341

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha