کد خبر 42786
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷

پرشین خودرو: امیر قلعه‌نویی سرمربی کنونی استقلال تهران با حضور در پشت صحنه سریال «آخرین بازی» حسین سهیلی‌زاده در جریان تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی با حضور هنرمندان قرار گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»،

به گزارش «پرشین خودرو»، رضا توکلی، مانی نوری‌، مهران ضیغمی‌، امیرحسین رستمی‌ و روناک یوسفی‌ از جمله هنرمندانی بودند که در این بازدید حضور داشتند و با امیر قلعه‌نویی به گفت‌وگو نشستند.
 

قلعه‌نویی در پشت صحنه یک سریال +عکس


سریال «آخرین بازی» که روزهای پایانی تصویربرداری خود را طی می‌کند، در حال حاضر در یک لوکیشن باغ واقع در خیابان فرشته، تصویربرداری می‌شود.

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است: قباد که در رویاها و توهمات خودش زندگی می‌کند و آرزو دارد که یک‌شبه ره صدساله را برود و به ستاره‌ای مشهور تبدیل شود، تصمیم می‌گیرد که وارد دنیای فوتبال شود اما پس از پیوستنش به یک تیم لیگ برتر...

قلعه‌نویی در پشت صحنه یک سریال +عکس


امیرحسین رستمی، بهاره افشاری، روناک یونسی، آتش تقی‌پور، زویا امامی، مانی نوری، مهران ضیغمی، ساعد هدایتی، فاطیما بهارمست، سیامک اشعریون، علی زندی، مهرداد نظری، غزال وکیلی، فاطمه مرتاضی، علیرضا احتشام، بابک جهانگیر، سعید شریف و لادن پروین از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «آخرین بازی» به ایفای نقش می‌پردازند.

قلعه‌نویی در پشت صحنه یک سریال +عکس


رضا توکلی و مهدی سلوکی هم در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

«آخرین بازی» با نگاهی طنز، مسائل فوتبال کشورمان را مورد بررسی قرار می‌دهد.

قلعه‌نویی در پشت صحنه یک سریال +عکس


درباره این سریال همچنین عنوان شده است: در این سریال مانند همه سریال‌هایی که درباره فوتبال ساخته می‌شود، مسائل و مناسبات دنیای حرفه‌ای فوتبال مورد توجه قرار گرفته، اما سعی شده یک قصه مستقل به دور از حواشی فوتبال برای تماشاگران روایت شود.

قلعه‌نویی در پشت صحنه یک سریال +عکس

کد خبر 42786

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha