ساخت بومی 450 کیلومتر بزرگراهی که نوروز افتتاح می شود

پرشین خودرو:مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: برای تسهیل سفرهای نوروزی بیش از 450 کیلومتر باند دوم بزرگراهی به بهره برداری می رسد که با استفاده از توانمندی های داخلی ساخته شده است.

به گزارش پرشین خودرو، «خیرالله خادمی» روز دوشنبه ، افزود: خوشبختانه ما در همه بخش های زیرساخت های حمل و نقل کشور از طراحی تا اجرا و تامین مصالح مورد نیاز به خود کفایی کامل رسیده ایم.
معاون وزیر راه وشهرسازی یادآوری کرد: ریل ملی نیز توسط شرکت ذوب آهن در حال تولید است که با تولید آن به طور تقریبی همه قطعات مورد نیاز ساخت شبکه ریلی و خط آهن از داخل تامین می شود.
وی تاکید کرد همه شرایط لازم در کشور برای استفاده از نیروی کار ایرانی، مصالح و تجهیزات داخلی مورد نیاز فراهم شده است.
این مسوول اعلام کرد: خوشبختانه با تلاش همه دست اندرکاران، متخصصان و مهندسان ایرانی بخشی از باند دوم بزرگراهی در محورهای متصل به شمال از جمله هزار، فیروزکوه و منجیل به قزوین و رشت در حال آماده سازی است.
به گفته وی، برای تسهیل تردد نوروزی هموطنان، بیش از 450 کیلومتر از محورهای باند دوم که به صورت بزرگراه ساخته شده است، زیر بار ترافیک می رود.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل بر استفاده از کالاهای ایرانی در همه بخش های اقتصادی تاکید کرد و گفت: استفاده از کالای ایرانی افزون بر رونق کسب و کار و تولید در کشور، میزان بیکاری جوانان ایرانی را کاهش می دهد.

ایرنا

کد خبر 69897

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha