نسخه های سفارشی لکسوس عرضه می شود

پرشین خودرو: امسال نیز به مناسبت سالگرد ۱۰ سالگی سری "F"، لکسوس دو نسخه خاص و سفارشیGS-F و RC-F را معرفی کرده است. دو نسخه ای که به صورت تولید محدود عرضه می شوند و پسوند F را در نقاط مختلف خودرو حک شده است.

به گزارش پرشین خودرو، کمپانی لکسوس برای ایجاد تمایز بین خودروهای استاندارد خود سریF را معرفی کرده است. سریF تنها برای محصولات لکسوس درنظر گرفته شده و در بحث ظاهری و فنی تفاوت هایی را با مدل های استاندارد دارد.

نسخه RC-F با یک کیت بدنه جدید بفروش خواهد رسید که برروی بخش های مختلفی از بدنه نظیر کاپوت، رکاب ها و سقف از فیبرکربن استفاده شده است. در قسمت کناری این کوپه اسپرت، رینگ های ۱۹ اینچ به همراه تایرهای میشلن Pilot Sport PS2 و کالیپرهای ترمز آبی رنگ جلب توجه می کنند. در انتهای رکاب فیبرکربنی نیز عبارت F حک شده است. در قسمت انتهایی نیز سپر دو تکه درنظر گرفته شده که بخش پایینی آن به همراه دیفیوزر از فیبرکربن تهیه شده است. در داخل کابین نیز از صندلی های اسپرت جلو با ترکیب چرم مشکی، سفید و آبی، فرمان با پوشش چرم آبی و فیبرکربن در دیگر قسمت ها استفاده شده است.

نسخه سدان GS-F نیز با ظاهری اسپرت تر نسبت به نسخه های استاندارد خود عرضه خواهد شد. درون کابین GS-F هم از پوشش چرم و جیر آبی، مشکی و سفید استفاده شده است و بخش هایی از کابین نیز با فیبرکربن پوشانده شده است. البته باتوجه به کلاس سدان GSF صندلی های ردیف عقب نیز با پوشش چرم مشکی و آبی پوشانده شده اند. ضمن آنکه تمامی چهار کمربند ایمنی نیز برای افزایش هرچه زیبایی کابین به رنگ آبی می باشند. هر دو خودرو از یک پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری خورجینی با ۴۶۷ اسب بخار قدرت و جعبه دنده ۸سرعته اتوماتیک بهرمند هستند.

تنها ۲۴۰ دستگاه لکسوس RC-F و ۱۰۰ دستگاه لکسوس GS-F برای بازار آمریکا درنظر گرفته شده است، ضمن آنکه لکسوس برای بازار ژاپن نیز ۳۵ دستگاه RC-F و ۲۵ دستگاه GS-F عرضه خواهد کرد. لکسوس درنظر دارد در نمایشگاه خودرو شیکاگو ۲۰۱۸ آمریکا این دو نسخه تولید محدود و خاص را به نمایش بگذارد.

خودروهای لکسوس و تویوتا در ایران با نمایندگی رسمی ایرتویا به صورت رسمی حضور دارد.

کد خبر 90237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha