ثبت 4 ستاره کیفی برای اتوبوس آتروس

براساس نتایج ارزشیابی خودروهای تجاری ساخت داخل از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، اتوبوس آتروس ایران خودرودیزل موفق به دریافت چهار ستاره کیفی شد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت ایران‌ خودرو دیزل تنها خودروساز داخلی است که در سال جاری محصول اتوبوس تولید می‌کند. خط تولید اتوبوس در این شرکت پس از 9 سال توقف، از اواخر سال گذشته احیا شده و در ابتدای تولید با سطح کیفی سه ستاره وارد جدول ارزشیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شده است.

در فاصله کوتاهی از تولید، محصول اتوبوس آتروس این شرکت توانسته از سطح کیفی سه ستاره به چهار ستاره ارتقا پیدا کند.

ایران خودرودیزل، از ابتدای امسال تاکنون 140 دستگاه اتوبوس تولید کرده است. این دستاورد حاصل برنامه ریزی دقیق در افزایش سطح کیفیت محصولات ایران خودرودیزل و اجرای پروژه‌های کوتاه مدت ارتقای کیفیت در محصولات است.

در حال حاضر سطح کیفی چهار ستاره، بالاترین سطح کیفیت اتوبوس های تولید داخل کشور است که شرکت ایران خودرو دیزل کسب پنجمین ستاره را برای این محصول در سال جاری هدف‌ گذاری کرده است.

ارتقای سطح کیفیت مینی بوس آرین و پیکاپ فوتون ایران خودرو دیزل از سه به چهار ستاره از دیگر اهداف کیفی امسال این شرکت به شمار می رود.

براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، پیکاپ فوتون در شهریورماه و مینی بوس آرین در دی ماه امسال ستاره های کیفیت خود را افزایش خواهند داد.

کد خبر 132514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha