لزوم رشد تنوع و حجم عرضه خودروها در بورس کالا

قائم مقام بورس کالا ایران گفت: با توجه به روند استقبال مردم از محصولات ایران خودرو در بورس و شرایط مطلوب، پیشنهاد می شود ایران خودرو نسبت به تنوع و همچنین افزایش تیراژ محصولات برای عرضه در بورس اقدام کند.

به گزارش پرشین خودرو، سید جواد جهرمی، با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به رشد عرضه خودروها در بورس کالا و استقبال خوب مردم، روزانه حجم بالایی کد بورسی برای مشتریان متقاضی خرید خودرو صادر می شود و یکی از موارد مهم، تحویل زودتر از موعد خودروسازان به خریداران خودرو از بورس کالاست. 

وی افزود: با اقدامات صورت گرفته توسط ایران خودرو، دیگر خودرو ناقص و دارای کسری قطعات تولید نمی شود و این امر در رضایتمندی و عرضه مطلوب خودرو به بازار تاثیر مثبت دارد.
جهرمی با بیان این که با توجه به عرضه خودرو در بورس و خرید خودرو توسط مشتریان واقعی، استقبال خوبی از عرضه محصولات در بورس توسط مردم صورت گرفته، یادآور شد: بورس کالا با توجه به وظایف و براساس مقررات آماده همکاری با خودروسازان برای عرضه محصولات آنان در بورس است.

قائم مقام بورس کالا که در حاشیه بازدید از ایران خودرو سخن می گفت، به مزایای عرضه خودرو در بورس اشاره کرد و گفت: از مزایای عرضه خودرو، تحویل سر موعد و حتی زودتر از زمان اعلامی از سوی خودروسازان است که این موضوع رضایت خریداران را به همراه دارد. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: با عرضه خودرو در بورس دولت در کنار خودروساز منتفع خواهد شد و خودروساز محصول تولید شده را بدون زیان به دست مشتریان واقعی می رساند و همچنین مشتری خودرو مورد نیاز را با قیمت کم تر از بازار و به صورت مستقیم خریداری می کند.

کد خبر 141732

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha