با وجود خودروسازانی همچون بهمن دیزل، وابستگی به خارج کاهش می‌یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری قزوین در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در چهاردهمین نمایشگاه خودرو قزوین گفت: با رشد تولید خودروهای تجاری بهمن دیزل می توانیم شاهد افزایش تولید در ناوگان باری کشور باشیم.

به گزارش پرشین خودرو، علی رحمانی، با بیان این مطلب و با اشاره به ظرفیت بالای تولید در بهمن دیزل گفت: با وجود تولیدکنندگانی همچون بهمن دیزل وابستگی به کشورهای خارجی کاهش می‌یابد.
وی اظهار کرد: ما به تعداد خودرو بیشتری در ناوگان حمل و نقل باری نیاز داریم که تولید کشنده و کامیون امپاور نویدبخش رشد تولید در این حوزه است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری قزوین با اشاره به اینکه بخشی از اقتصاد کشور نیازمند تولید خودروهای تجاری است گفت: با افزایش تولید در کنار افزایش کیفیت، امید است تا نیازی به واردات خودرو خارجی نداشته باشیم.
رحمانی با اشاره به تولید ۱۹هزار دستگاه خودرو در بهمن دیزل گفت: یکی از زنجیره‌های راهبردی ما در استان قزوین خودروسازی است. امیدواریم بهمن دیزل با تیراژ بسیار خوبی که داراست بتواند تکمیل کننده این زنجیره بین خودروسازان و قطعه سازان باشد.
وی با تاکید بر اینکه گروه بهمن نوآوری‌های خوبی در حوزه موتورسیکت نیز دارد تصریح کرد: این شرکت باید موتورسیکلت‌های برقی را طوری تولید کند که با فرهنگ مصرف ما هم راستا باشد تا بازدهی بالاتری داشته باشد.
یادآور می شود: نمایشگاه تخصصی خودرو، تجهیزات، لوازم یدکی و موتور سیکلت از تاریخ ۱۷ تا ۲۱ بهمن ماه به‌مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین برگزار شده است. گروه بهمن در مدت برگزاری این نمایشگاه در سال دهخدا از ساعت ۱۵ تا ۲۱ میزبان علاقه‌مندان و متخصصان صنعت خودروسازی است.

کد خبر 141836

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha