طرح ویژه خدمت‌رسانی ایران خودرو به هم‌وطنان و زائران حرم مطهر

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو هم زمان با سی و چهارمین سالگرد رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، طرح ویژه خدمت‌رسانی به هم‌وطنان و زائران حرم مطهر را به مدت شش روز از ۱۱ تا ۱۶ خرداد ماه جاری اجرا می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل ایساکو، در این باره گفت: در طرح ویژه خدمت‌رسانی به هم وطنان در این ایام، ۷۰ نمایندگی‌ منتخب به صورت تک‌شیفت و دوشیفت در ۵۹ شهر کشور آماده پذیرش خودروی مشتریان گروه صنعتی ایران‌ خودرو خواهند بود.

بابک سلاجقه افزود: پیش‌بینی می‌شود در این ایام بار ترافیکی محورهای مواصلاتی منتهی به تهران و حرم امام و نیاز به خدمات‌رسانی و ثبت درخواست امداد افزایش یابد و به همین منظور آمادگی کاملی برای ارایه خدمات به هموطنان در شبکه خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو وجود دارد.
همچنین سیدعباس میرحسینی مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران گفت: تجهیز ویژه ناوگان امدادی و آماده باش شبانه‌روزی امدادگران این شرکت، با هدف خدمات‌رسانی به زائران حرم مطهر در ایام تعطیلات خرداد، با قوت ادامه دارد.
وی افزود: در این طرح به منظور ارایه تسریع ارایه خدمات عمومی، سهولت تردد و کاهش بار ترافیکی در محدوده حرم مطهر ایاب و ذهاب امدادگران به محل مورد نظر مشتریان رایگان خواهد بود.
میرحسینی اضافه کرد: در این ایام شرکت امداد خودرو ایران با بهره‌مندی از ظرفیت ۵۶۳ اکیپ امدادی، نه تنها در محورهای مواصلاتی یاد شده آماده خدمت‌رسانی است، بلکه این مجموعه با دارا بودن بزرگ ترین ناوگان امداد خودرویی و جاده‌ای به هم وطنان اطمینان می‌دهد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده ارایه خدمات امدادی و خودرویی مورد نیاز در هر نقطه از کشور است.
وی یادآور شد: ارایه خدمات سبک و نیمه‌سنگین در محل برای دارندگان محصولات گروه صنعتی ایران‌ خودرو در کنار خدمات عمومی شامل حمل استاندارد خودرو، باتری کمکی، سوخت‌رسانی، بازکردن درهای خودرو، پنچرگیری و تعویض زاپاس، توسط ناوگان امدادخودروایران در محل مورد نیاز مشتری و بدون توجه به کارخانه سازنده خودرو انجام می‌شود.
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ و وب‌سایت www.۰۹۶۴۴۰.com و همچنین اپلیکیشن‌ تلفن همراه ایساکو در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ثبت درخواست‌های هم‌وطنان در سراسر کشور است.
فهرست نمایندگی‌های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی، در سایت ایساکو به نشانی www.isaco.ir قرار گرفته است.

طرح خدمات و امداد سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

کد خبر 142660

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha