طرح خدمات امدادی ویژه‌ سایپا در ۶ روز اجرا می شود

شرکت امداد خودرو سایپا در سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، طرح ویژه ای را از ۱۰ تا ۱۵ خرداد ماه جاری برگزار می کند.

به گزارش پرشین خودرو، کورش پارسا معین مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا، با اعلام این خبر گفت: همزمان با برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد رحلت حضرت امام (ره)، شرکت امدادخودروسایپا برای رفاه حال زائران حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، طرح خدمات امدادی ویژه‌ای را در شش روز اجرا می‌کند.

وی با اشاره به وجود پایگاه‌های ثابت و سیار امدادی در مسیرهای پرتردد، از آماده‌باش شبانه‌روزی امدادگران برای ارایه خدمت به مشتریان گروه خودروسازی سایپا خبر داد و افزود: امدادخودروسایپا ضمن به‌کارگیری ناوگان امدادی در سراسر ایران اسلامی که همواره به زائران و مسافران خدمات امدادی ارائه می‌دهند؛ به سایر خودروهای سواری موجود در کشور نیز امدادرسانی می‌کند که از این حیث یک رویکرد قابل تقدیر در زمینه خدمات‌رسانی به هموطنان قلمداد می‌شود. و با وجود افزایش حجم تردد در تعطیلات، با برنامه ریزی های صورت گرفته یاری رسان کلیه هموطنان خواهند بود.
پارسامعین تصریح کرد: در راستای برگزاری طرح های ویژه سال ۱۴۰۲ گروه خودروسازی سایپا پوشش‌دهی خدمات خارج تعمیرگاهی مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با ظرفیت حداکثری ناوگان پوشش خواهد داد. این طرح با همکاری تمام امدادگران، خدمت رسانان، شرکت سایپایدک در تأمین قطعه و نیروهای ستادی پیش بینی شده و در مسیرهای منتهی به حرم مطهر، سرعت و کیفیت بهتری خواهد یافت.
مدیرعامل امدادخودرو سایپا در پایان خاطرنشان کرد:  ضمن هماهنگی‌ها و همکاری‌های لازم با ستاد بزرگداشت حضرت امام(ره)، نسبت به تشکیل تیم‌های بازرسی و نظارت بر عملکرد واحدهای امدادی اطراف حرم مطهر و مسیرهای منتهی اقدامات لازم صورت گرفته است.
خاطرنشان می شود که دارندگان محصولات گروه خودروسازی برای دریافت خدمات خودرویی سیار می توانند با شماره ۰۹۶۵۵۰ بصورت ۲۴ساعته در تماس باشند.

کد خبر 142669

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha