خودروهای امدادی گروه بهمن در جاده‌های کشور مستقر شدند

گروه بهمن به مسافران و زائران شرکت کننده در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) اطمینان داد، تیم خودروهای امدادی گروه بهمن در مسیر حرکت کاروان های زائرین منتهی به حرم مطهر، آماده ارائه خدمات به مشتریان خواهند بود.

به گزارش پرشین خودرو، طی این عملیات که از روز پنجشنبه ۱۱ تا دوشنبه ۱۵ خرداد ماه جاری برگزار می‌شود خودروهای امدادی گروه بهمن در مسیرهای منتهی به حرم امام خمینی(ره) مستقر و آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی هستند. امدادگران گروه بهمن از ساعت هفت صبح تا ۱۸ در این مسیرها حضور دارند و در مجموع ۱۷ عاملیت منتخب نیز در این ایام، آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

گروه بهمن از مشتریان این شرکت می‌خواهد تا از خدمات امدادی غیر مجاز استفاده نکنند زیرا دریافت تعمیرات متفرقه می‌تواند موجب بروز مشکلات متعدد و تحمیل هزینه‌های سنگین شود. در این طرح خدمات عمومی شامل باتری کمکی، سوخت‌رسانی و تعویض زاپاس توسط ناوگان امدادی گروه بهمن در محل مورد نیاز مشتری و برای تمام خودروهای سواری انجام می‌شود.
مشتریان در صورت نیاز به خدمات امدادی از طریق شماره سراسری ۴۸۰۲۷-۰۲۱ داخلی ۱ برای ارتباط با کارشناسان مرکز پیام امداد استفاده نمایند. فهرست عاملیت‌های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی، در سایت گروه بهمن به نشانی bahman.ir قابل مشاهده است.

کد خبر 142671

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha