کامیون باری فوتون ۶ و ۱۰ تن به بازار می آید

مدیرعامل سایپادیزل گفت: کامیون باری فوتون ۶ و ۱۰ تن در آینده ای نزدیک به بازار معرفی خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، محمدحسن محمدزاده، با اعلام این خبر از معرفی ۳ محصول جدید توسط این خودروسازی تجاری در سال جاری خبر داد.  

مدیرعامل شرکت سایپادیزل گفت: در راستای توسعه سبد محصول و با توجه به نیاز کشور به خودروهای تجاری در رده‌های کشنده، کمپرسی و باری و نیز درخواست موجود در بازار، سایپادیزل سه محصول جدید شامل کشنده ۴۶۵KL، کمپرسی ۴۶۵KC و باری ۲۸۵KR را به بازار معرفی کرده که این امر استقبال مناسبی را از سوی فعالان بازار به همراه داشته است.

وی که در مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت سایپادیزل سخن می گفت، تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته حداقل میزان تولید این شرکت در سال جاری تعداد چهار هزار و ۲۴ دستگاه از انواع محصولات است که تا کنون و با گذشته سه ماه از ابتدای سال، مطابق برنامه عمل شده است. همچنین، تمهیدات لازم برای تولید انبوه محصولات جدید معرفی شده در شش ماهه دوم سال نیز صورت پذیرفته است.  

محمدحسن محمدزاده

محمدزاده یادآور شد: در ابتدای سال ۱۳۹۸ شرکت سایپادیزل بیش از دو هزار دستگاه کامیون ولوو تعهد معوق داشت که با تدابیر اتخاذ شده و اهتمام جمعی کارکنان، اکنون این تعداد به کمتر از ۳۳۰ دستگاه رسیده است که بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تلاش می‌ شود این عدد تا پایان سال صفر شود.  

مدیرعامل شرکت سایپادیزل با اشاره به معرفی اتوبوس‌های برقی و دیزلی این شرکت در سال گذشته و عدم ورود این محصولات به چرخه حمل و نقل کشور تا کنون، بیان داشت: هماهنگی‌ها و اقدامات لازم در خصوص تجهیز ناوگان اتوبوسرانی درون شهری کشور با محصولات مسافری سایپادیزل صورت پذیرفته و در صورت تأمین اعتبارات لازم از سوی سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط، بلافاصله نسبت به سفارش‌گذاری این محصولات اقدام خواهد شد.

وی متذکر شد: همکاری‌های نزدیکی را نیز با شرکت زامیاد، دیگر خودروساز تجاری گروه سایپا در خصوص تولید محصولات مسافری خواهیم داشت که اخیراً سرمایه‌گذاری‌ مناسبی را در این بخش صورت داده است.  

این گزارش می افزاید که در ابتدای هفته جاری، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سایپادیزل برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ همراه با مجمع عمومی فوق العاده این شرکت، با حضور بیش از ۵۳ درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که به ریاست علی شیدایی به نمایندگی از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا برگزار شد، گزارشی از عملکرد هیأت مدیره در قالب پخش کلیپ به سمع و نظر حاضرین رسید و در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی توسط نماینده تیم حسابرسی قرائت و پاسخ های لازم توسط مدیرعامل و هیأت مدیره ارائه شد.  

بر اساس این گزارش، پس از قرائت گزارش هیأت مدیره در مورد فعالیت‌ها، صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ شرکت سایپادیزل، مورد تصویب سهامداران و مجمع قرار گرفت.  هد شد.

خاطرنشان می شود: مجمع عمومی فوق العاده شرکت سایپادیزل نیز بلافاصله پس از پایان مجمع عادی سالیانه تشکیل جلسه داد و موارد مربوط به دستور جلسه را بررسی و تصویب کرد.

کد خبر 142830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha