هفته آینده؛ قیمت خودرو اطلس، شاهین اتوماتیک و سهند ابلاغ می شود

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار امیدواری کرد در هفته آینده قیمت‌ خودرو اطلس، شاهین اتوماتیک و سهند ابلاغ شود تا خودروهای جدید را به مردم عرضه کنیم.

به گزارش پرشین خودرو، محمدعلی تیموری، با اعلام این خبر و با تاکید بر اینکه گروه خودروسازی سایپا توانست وعده خود در معرفی خودروهای جدید به بازار را جامۀ عمل بپوشاند، گفت: خودروهای جدید ما شاهین اتوماتیک، اطلس و سهند در انتظار قیمت‌گذاری از سوی شورای رقابت هستند.
وی با بیان اینکه سال گذشته وعده دادیم که برای سال ۱۴۰۲، هشت محصول جدید معرفی و به بازار عرضه خواهیم کرد و خوشبختانه این مهم محقق شد، افزود: خودروهای شاهین اتوماتیک، شاهین پلاس، اطلس، سهند و کادیلا (محصولات زیرمجموعه پارس‌خودرو)، سیلک، پاژ و ون هامون (محصول زیرمجموعه زامیاد) محصولات جدید گروه سایپا هستند که امسال عرضه می‌شود.

تیموری با تاکید بر اینکه تولید خودروهای جدید بدون نقص و با استانداردهای ۸۵ گانه خواهد بود، تصریح کرد: در حال حاضر خودروی اطلس تمام مجوزها و استانداردها را دریافت کرده و تولید آزمایشی آن هم انجام شده است، در مورد این خودرو منتظر قیمت‌گذاری از سوی شورای رقابت هستیم و به محض قیمت‌گذاری عرضه آن شروع خواهد شد. در مورد خودروی سهند و شاهین اتوماتیک نیز منتظر قیمت‌گذاری هستیم. امیدواریم هفته آینده قیمت‌ها ابلاغ شود تا خودروهای جدید را به مردم عرضه کنیم.

تیموری با بیان اینکه شاهین پلاس که تا دو ماه آینده نهایی می‌شود، نسخه ارتقاء یافته سواری شاهین است، خاطرنشان کرد: محصول جدید دیگر سایپا، سیلک(C۳XR) است که تولید انبوه آن در سایپاسیتروئن کاشان انجام خواهد شد؛ این خودرو بر اساس پلتفرم C۳ فرانسه است.

کد خبر 143377

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha