اشتغال ۷۶۰۰ نفر در گروه بهمن / افزایش ۸ برای توسعه خطوط تولید خودرو در بهمن

معاون منابع انسانی گروه بهمن گفت: این گروه خودوسازی هفت هزار و ۶۰۰ نفر نیروی انسانی دارد که دو هزار و ۶۰۰ نفر آن طی دو سال گذشته به مجموعه پیوسته‌اند و از زمان خصوصی سازی جذب نیروی انسانی ۱۲۵ درصد افزایش داشته و توسعه خطوط تولید هشت برابر شده است.

به گزارش پرشین خودرو، بهزاد رضی زاده، با اعلام این خبر در مورد نقش بهمن در توسعه مناطق شهر قدس و شهرهای قزوین، تبریز و ساوه گفت: آنچه برآمده از دستمان توانستیم در توسعه همگون در کل فضای اشتغال ایفای نقش کنیم؛ همچنین توسعه داخلی سازی به دست نیروهای جوان و پویا با همکاری شرکت‌های دانش بنیان در کل کشور است از ارکان مهم رسالت بهمن به شمار می‌رود.
وی با تاکید بر اینکه در استان قزوین با بیشترین جذب نیرو سبب فعال شدن شهر صنعتی البرز شده‌ایم، بیان داشت: بیشترین نیروی متخصص در کشور را جذب و با رشد ۳۰ درصدی جذب متخصص مواجه بودیم.
معاون منابع انسانی گروه بهمن اضافه کرد: شرکت بهمن موتور با افزایش اشتغال دو برابری و با توجه به جذب این افراد که عمدتا از مناطق شهر قدس و اسلام شهر (حاشیه تهران) توانسته نقش مهم در ایجاد اشتغال ایفا کند.
وی در پایان با اشاره به این نکته که اشتغال در شرکت‌های خصوصی یک اشتغال واقعی است، خاطرنشان کرد: فرد علاوه بر آموزش در مباحث تولیدی پرورش نیز می‌یابد و این شخص در هر کجا که فعالیت کند برای کشور یک نیروی مولد به حساب خواهد آمد.

کد خبر 143539

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha