فروش کامیونت فورس ۶ تن در نمایندگی گروه بهمن

فروش کامیونت فورس ۶ تن خوابدار به صورت نقدی و اعتباری با تحویل فوری در نمایندگی گروه بهمن آغاز شده است.

به گزارش پرشین خودرو، در طرح فروش کامیونت فورس ۶ تن به صورت ویژه با قیمت مصوب یک میلیارد و ۵۷۵ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان، پرداخت اعتباری به صورت سه ماهه بدون دریافت سود، پرداخت‌های اعتباری شش ماهه ۹ درصد سود، و در طرح اقساطی یک ساله نیز۱۸ درصد سود از خریداران دریافت خواهد شد.
بر همین اساس، متقاضیان می‌توانند از طریق نمایندگی گروه بهمن در سراسر کشور نسبت به انجام فرآیند خرید اقدام نمایند. تحویل این محصولات به صورت فوری و در هفته چهارم مهر ۱۴۰۲ است.
 این طرح تا ۱۵ مهرماه از طریق نمایندگی گروه بهمن ادامه دارد. بازه‌های اعتباری این طرح فروش سه، شش و ۱۲ ماهه و شروع پرداخت اقساط با یک ماه تنفس است.
فورس ۶ تن چه ویژگی‌هایی دارد؟
کامیونت فورس ۶ تن با یک موتور چهار سیلندر خطی سوپاپ بالا از شرکت CUMMINS با تزریق مستقیم با وزن خالص خودرو ۳ تن را باید جزو خودروهای تجاری متوسط دانست. این کامیون از گیربکس دستی ۶ دنده بهره می‌برد؛ از نظر فناوری‌های ترمز، این کامیون ترمز جلو وعقب کاسه‌ای-پنوماتیک استفاده می‌کند؛ اما با اضافه شدن فناوری کنترلگرهای الکترونیکی تعادل، این کامیون در محیط‌های لغزنده عمکلرد خوبی از خود نشان خواهد داد.
کابین جذاب کامیونت فورس۶ تن از دیگر ویژگی‌های مثبت این کامیون است که او را نسبت به سایر رقبای خود در داخل کشور پیشتاز می‌کند. تجهیز فورس به مولتی‌ مدیا (رادیو، رهیاب، بلوتوث، USB, SD) همینطور قرارگیری ابزارهای کنترلگر مولتی مدیا بر روی غربیلک فرمان، کابین این کامیون را مدرن کرده است.
همچنین افزون بر مولتی مدیا، کامیونت فورس۶ تن بهمن دیزل به نحوی طراحی شده که برای راننده علاوه بر محیط کار، شرایط استراحت را به همراه دارد و صندلی‌های این کامیون به نحوی طراحی شده که قابلیت تبدیل به تخت استراحتی راحت را دارد. در مجموع فورس۶ تن را می‌توان یک کامیون مطمئن باری کار و راحت برای کاربر دانست.
جزئیات بیشتر طرح فروش کامیونت فورس ۶ تن در نمایندگی گروه بهمن را در جداول ذیل ببینید:

بهمن دیزل

بهمن دیزل

کد خبر 143530

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha