حضور ارس خودرو دیزل(آمیکو)، همزمان در ۲ نمایشگاه «خودرو تبریز» و «سنگ محلات»

نمایشگاه‌های سنگ محلات و خودرو تبریز به صورت همزمان از ۱۸ تا ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد و شرکت ارس خودرو دیزل(آمیکو)، بصورت همزمان در هر دو نمایشگاه حاضر می شود.

به گزارش پرشین خودرو، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران (محلات-نیم‌ور) و بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت خودرو و قطعات وابسته(تبریز) در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ مهر ماه جاری در حالی برگزار خواهد شد که ارس خودرو دیزل به منظور توسعه بازار و تعامل هرچه بیشتر با مخاطبان در این دو رویداد بزرگ تجاری حضور خواهد یافت.

آمیکو در نظر دارد تا ضمن ارائه محصولات با مشاوره فنی و همزمان تست خودروهای سنگین، امکان فروش به صورت «تحویل فوری» را نیز برای مشتریان به عمل آورد. به همین منظور محوطه‌ای در کنار غرفه شرکت ارس خودرو دیزل در نمایشگاه محلات برای تست خودروهای سنگین توسط متقاضیان در نظر گرفته شده است.
تخصیص خدمات ویژه‌ پس از فروش برای خریدهای عمده و ارگانی نیز از دیگر مواردی است که در این دو رویداد برای مشتریان آمیکو در نظر گرفته شده است.

خودروهای M۲۶۳۱ و محصول ۱۹۲۹C با کاربری میکسر، کمپرسی و باری از جمله محصولاتی است که آمیکو ضمن نمایش در نمایشگاه بین المللی سنگ محلات-نیم ور، امکان تست در این نمایشگاه و تحویل فوری آن را برای صاحبان مشاغل و فعالان حوزه صنعت و معدن فراهم آورده است.
ارس خودرو دیزل در سالن پروین اعتصامی نمایشگاه خودرو تبریز غرفه شماره یک و در محوطه فضای باز غرفه E۸ نمایشگاه سنگ محلات – نیم‌ور، پذیرای بازدیدکنندگان در نمایشگاه های مذکور خواهد بود.

کد خبر 143610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha