کامیون ۱۹۲۹ آمیکو با کاربری آتش‌نشانی رونمایی شد

سازمان‌آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در مراسمی به مناسبت هفتم مهر روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، از کامیون ۱۹۲۹ آمیکو با کاربری آتش‌نشانی رونمایی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، در «آیین رونمایی از خودروها و تجهیزات جدید سازمان آتش نشانی تبریز» با حضور مسئولان شهر تبریز و شرکت آمیکو، از ۳۴ دستگاه خودرو سنگین و سبک آتش‌نشانی رونمایی شد.

مشارکت آمیکو در نوسازی ناوگان سازمان آتش‌نشانی تبریز

سازمان آتش نشانی در راستای نوسازی ناوگان و تجهیزات خود اقدام به خرید خودروهای سبک و سنگین داشته که کامیون ۱۹۲۹ شرکت ارس خودرو دیزل نیز به دلیل توان فنی بالا و امکان کاربری‌سازی آتش‌نشانی مورد استقبال و انتخاب مسئولان تبریزی قرار گرفته است.

کامیون ۱۹۲۹ آمیکو

در همین راستا نیز ماه گذشته طبق روال سال‌های گذشته، مانوری توسط واحد آتش‌نشانی گروه صنعتی آمیکو و واحد آتش‌نشانی سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد. در این مانور دو دستگاه خودروی ۲۶۳۱ و یک دستگاه کامیون ۱۹۲۹ با کاربری آتش نشانی و همچنین یک‌دستگاه کامیونت EM۶ آمیکو با تجهیزات کامل مورد استفاده و خدمت رسانی قرار گرفت.

محصول تجاری قدرتمند ۱۹۲۹ دارای موتور ۴۰۰ اسب بخار WEICHAI و همچنین دارای گیربکس۱۴ دنده (‌۲+۱۲) FAST و قابلیت حمل بار مجاز ۱۹GVW و دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ EEV است.

کامیون ۱۹۲۹ آمیکو

کد خبر 143562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha