20 خودروساز سواری و تجاری در نمایشگاه خودرو اصفهان حاضر می شوند

مجری نمایشگاه‌های بین‌المللی خودرو کشور از برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان با میزبانی از 20 شرکت خودروساز سواری و تجاری در آبان ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، علیرضا عاجزی، با اعلام این خبر اظهار داشت: هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان در حالی قرار است در آبان ماه امسال برپا شود که میزبانی از 20 شرکت خودروسازی در بخش سواری و تجاری برای این نمایشگاه نهایی شده است.

وی ادامه داد: پیش از این نیز اعلام کردیم که نمایشگاه خودرو اصفهان از حضور پررنگ خودروسازانی که در چند نمایشگاه اخیر صنعت خودرو غایب بودند، برخوردار شده است.

علی رضا عاجزی

عاجزی با اشاره به این موضوع که باید منتظر رویدادهای مختلف و هیجان انگیز از سوی خودروسازان در این نمایشگاه باشیم، بیان کرد: هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان، دومین رویداد خودرویی سال جاری در شهر اصفهان پس از دو عنوان نمایشگاهی دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری(خدمات شهری) و ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت است که نشان از ظرفیت بالای این استان در صنعت خودرو کشور دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی رونق با تاکید بر معرفی محصولات جدید از سوی خودروسازان سواری و تجاری حاضر در نمایشگاه خودرو اصفهان، گفت: انتظار داریم تا هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان همچون دوره‌های پیشین، با استقبال علاقمندان و بازدیدکنندگان همراه شود تا بیش از پیش به غنای این نمایشگاه افزوده شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان از ساعت ۱۱ تا ۱۹ روزهای ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه سال جاری در محل جدید نمایشگاه‌های استان اصفهان برگزار می شود و میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

کد خبر 143623

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha