نمایش عمومی خودروهای سبک و سنگین زامیاد در اهواز (+عکس)

نوزدهمین نمایشگاه خودرو اهواز، میزبان طیف متنوعی از خودروهای سبک و سنگین زامیاد است.

به گزارش پرشین خودرو، خودروهای سبک و سنگین زامیاد باهدف معرفی محصولات جدید در نمایشگاه خودرو اهواز به نمایش درآمد.
شرکت زامیاد برای تعامل و گسترش همکاری با تأمین‌کنندگان و قطعه‌سازان، ایجاد زمینه‌های مناسب همکاری و عرضه آخرین محصولات و دستاوردهای خود، در نوزدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و مجموعه‌های خودرویی در شهر اهواز حضور یافته است.
بنابراین گزارش، در این دوره از نمایشگاه خودرو اهواز، شرکت زامیاد با خودروهای تجاری سبک مانند پیکاپ زاگرس، پیکاپ دو کابین کارون، وانت پادرا پلاس با کاربری کمپرسی و یخچال در کنار کامیونت باراد در دو مدل ۶ تُن با کاربری یخچال و ۹ تُن با کاربری مسقف چادری به همراه اتوبوس شهری کف کوتاه توانایی‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و فعالان این حوزه قرار می‌دهد.
همچنین شرکت ایران کاوه سایپا نیز با ارائه محصول مینی پک با کاربری حمل زباله، تیغه دو محور با کاربری حمل کانتینر، تیغه سه محور با کاربری دبل دک و تیغه با کاربری کمپرسی حمل گندم در این دوره از نمایشگاه حاضر است.
نوزدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و مجموعه‌های خودرویی در شهر اهواز از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ دی‌ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های استان خوزستان در شهر اهواز برگزار می‌شود و شرکت زامیاد به‌عنوان یکی از تجاری‌سازی گروه خودروسازی سایپا در فضایی بالغ بر یک هزار و ۴۷۲ مترمربع در سالن امام رضا (ع) میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان است.
کد خبر 144335

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha