اعلام فهرست نمایندگی های مجاز رنو در ایران (+اسامی، آدرس و تلفن نمایندگی های رنو)

فهرست نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش رنو در ایران به همراه آدرس و تلفن نمایندگی منتشر شد.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس اعلام شرکت ماموت خودرو، مشتریان خودروهای وارداتی رنو می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های رسمی این برند، از خدمات باکیفیت و تحت استانداردهای رنو بهره‌مند شوند.

شرکت ماموت خودرو که در حال حاضر ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای وارداتی رنو را نیز بر عهده دارد، با تکیه بر دانش فنی و تجربه پرسنل متخصص و آموزش دیده در دوره‌های برگزار شده توسط شرکت رنو و همچنین رعایت استانداردهای این برند در خصوص ارائه کیفیت ممتاز و کسب حداکثری رضایت مشتریان، آماده میزبانی از این خودروها در نمایندگی‌های رسمی رنو در سراسر ایران است.

از جمله خدماتی که به خودروهای وارداتی رنو از جمله مدل های کولئوس، تلیسمان، سیمبل، داستر، فلوئنس، اسکالا، سفران، لتیتیود و یا لاگونا در نمایندگی‌های رسمی رنو ارائه می‌شود می‌توان به تعمیرات تخصصی، عیب‌یابی واحدهای کنترل الکترونیکی با دستگاه، سرویس‌های عمومی و ادواری و ... اشاره کرد که به لطف بهره‌گیری از تجهیزات و استانداردهای روز و همچنین قطعات اصلی رنو، آسودگی خاطر مالکان را از بابت دریافت خدمات مطمئن و باکیفیت، جلب خواهد کرد.

همان‌طور که پیش‌تر در خبرها اعلام شده بود، شرکت ماموت خودرو به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ بزرگ و معتبر ماموت و نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش خودروسازان بین المللی از جمله برندهای اروپایی، از نیمه نخست سال جاری، فعالیت خود را تحت عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی رنو در ایران گسترش داده است.

در حال حاضر ۱۷ نمایندگی ماموت خودرو آماده خدمات رسانی به خودروهای وارداتی رنو هستند، هرچند که به زودی این عدد به لطف برنامه توسعه شبکه نمایندگی‌ها و برای دسترسی آسان‌تر مشتریان در تهران و سایر شهرها، افزایش خواهد یافت.

فهرست نمایندگی‌های مجاز رنو در ایران

فهرست نمایندگی‌های رنو در ایران

کد خبر 144493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha