دیار خودرو و تیگارد موتور، زیر مجموعه گروه ماموت شدند

دیار خودرو و تیگارد موتور به عنوان دو زیر مجموعه جدید در بخش سواری گروه ماموت معرفی شدند.

به گزارش پرشین خودرو، گروه ماموت به صورت یکپارچه با شرکت‌های دنیای ماموت، ماموت تریلر، ماموت کانکت، ماموت خودرو، مکث موتور، دیار خودرو، تیگارد موتور، دیما دیزل، ویرا دیزل، پیلسان، آتین پارت و آتین خودرو دیزل در سالن A۶ پنجمین اتو اکسپو تهران حضور دارد.

در این نمایشگاه که از ۱۰ تا ۱۵ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۶ در مجموعه شهرآفتاب برگزار می‌شود، با توجه به نگاه جدید گروه ماموت برای گسترش سهم بازار خود در حوزه خودروهای سواری، شرکت های ماموت خودرو، مکث موتور و دیارخودرو با خودروهای سواری تولیدی و وارداتی، شرکت آتین خودرو دیزل با دو ون باری، گروه خودروسازی مایان و مجتمع صنعتی پیلسان با محصولات کشنده و کامیونت و همچنین شرکت دنیای ماموت با تریلر های هوشمند و مجموعه ماموت کانکت، در اتو اکسپو تهران حاضر می‌شوند.

مکث موتور این بار با وجود موج جدید الکتریکی شدن خودروها، با محصولات نو انرژی و همچنین خودروهای وارداتی و جدید خود در غرفه حضور خواهد داشت.

حضور خانواده دیار (دیار خودرو و تیگارد موتور) به عنوان دو زیر مجموعه جدید سواری گروه ماموت، در کنار محصولات متنوع شرکت های ماموت خودرو و مکث موتور، نشان از عزم جدی گروه ماموت در راستای توسعه سهم بازار در خودروهای سواری دارد.

یادآور می شود که محصولات جدیدی در کلاس خودروهای سواری نیز به زودی توسط گروه ماموت به بازار عرضه خواهد شد.

کد خبر 144498

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha