بهره برداری از نخستین نمایندگی استاندارد خدمات پس از فروش خودرو لاماری (+عکس)

مدیر خدمات پس از فروش آرین پارس موتور گفت: نخستین نمایندگی استاندارد خدمات پس از فروش خودرو لاماری در تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به اهمیت مشتری مداری در شرکت آرین پارس موتور و در راستای گسترش شبکه خدمات پس از فروش برند لاماری در سطح کشور، استانداردسازی تعمیرگاه‌های مجاز لاماری با هدف ارائه خدماتی با کیفیت به دارندگان خودروهای این برند، از چندی پیش در دستور کار شرکت آرین پارس موتور قرار گرفته است و بدین ترتیب مرکز خدمات پس از فروش تلاش خودرو ایرانیان در تهران، به‌ عنوان نخستین نمایندگی استاندارد خدمات پس از فروش خودرو لاماری رسما افتتاح شد.

وحید قاسمی شیران مدیر خدمات پس از فروش آرین پارس موتور، در این مراسم گفت: خدمات پس از فروش یکی از مهم‌ترین پارامترها در انتخاب و خرید یک خودرو است. چرا که ارائه خدمات استاندارد و مورد اطمینان از سوی شرکت عرضه کننده یک محصول می‌تواند این امنیت خاطر را به خریداران بدهد که تا سال‌ها هیچ گونه مشکلی بابت دریافت خدمات و تامین قطعات مورد نیاز خود نخواهد داشت.

نمایندگی خدمات پس از فروش خودرو لاماری

وی سال ۱۴۰۲ را سال خدمات پس از فروش برای این شرکت دانست و افزود: در سال جاری در کنار خدمات ثابت و سیار، سطح کیفیت خدمات پس از فروش را افزایش داده و تامین قطعات و لوازم یدکی را نیز در اولویت قرار دادیم. همچنین برای کارکنان این بخش دوره‌های آموزشی و بازآموزی برگزار کردیم تا با ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان در زمان کمتر، رضایت هرچه بیشتر آنان را تامین کنیم.

مدیر خدمات پس از فروش آرین پارس موتور ضمن اشاره به این موضوع که در حال حاضر تمامی ۲۶ نمایندگی لاماری در سطح کشور آماده ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان این برند هستند، اضافه کرد: تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۳ بیش از ۱۵ تعمیرگاه مجاز لاماری با استانداردهای آرین پارس موتور آماده ارائه خدمات توسط تکنسین‌های دوره دیده و حرفه‌ای به دارندگان محصولات لاماری در سراسر کشور هستند.

نمایندگی خدمات پس از فروش تلاش خودرو ایرانیان کد ۲۱۰۳ در منطقه فلکه صادقیه تهران آماده ارائه تمام خدمات سرویس‌های ادواری از جمله سرویس‌های اولیه و سرویس‌های ثانویه خودرو لاماری ایما طبق استاندارد شرکت آرین پارس موتور به مشتریان است.

نمایندگی خدمات پس از فروش خودرو لاماری

کد خبر 144717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha