تعداد نمایندگی های استاندارد خودرو لاماری به ۱۲ نمایندگی رسید

دوازدهمین نمایندگی استاندارد خودرو لاماری در منطقه خیابان آزادی شهر تهران افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت آرین پارس موتور در راستای توسعه شبکه نمایندگی‌های خود، اقدام به افتتاح نمایندگی دیگری در شهر تهران کرد و با آغاز فعالیت رسمی این نمایندگی، تعداد نمایندگی‌های استاندارد برند لاماری در کشور به ۱۲ و تعداد نمایندگی‌های استاندارد شهر تهران به شش رسید.

امیر صرافی مدیر بازاریابی برند لاماری، در این مراسم با تقدیر از نمایندگان لاماری در زمینه همراهی و رعایت تمامی استانداردهای این برند گفت: توجه به همین جزییات و رعایت استانداردهای آرین پارس موتور، از مرحله استانداردسازی و تجهیز شوروم تا فروش و خدمات پس ار فروش، منجر به ارائه خدماتی با کیفیت‌تر به مشتریان لاماری در سراسر کشور می‌شود.

وی افزود: تجربه نشان می‌دهد نمایندگانی که پیشینه ارائه خدمات در حوزه خودرو را دارند، معمولا عملکرد بهتری نیز در مشتری‌مداری و فروش و خدمات پس از فروش نشان می‌دهند.

مدیر بازاریابی برند لاماری در پایان گفت: در حال حاضر ۲۷ نماینده برند لاماری در سطح کشور فعالیت دارند که با افتتاح رسمی نمایندگی کد ۲۱۰۴، تعداد نمایندگی‌های استاندارد لاماری به ۱۲ نمایندگی رسید.

در افتتاح نمایندگی لاماری ۲۱۰۴ با مدیریت داوود جلالیان و به وسعت ۵۸۰ متر مربع در منطقه خیابان آزادی شهر تهران، خودرو لاماری ایما هیبرید به نمایش گذاشته شد.

خودرو لاماری هیبرید، به عنوان یک کراس اوور متوسط دیفرانسیل جلو دارای پیشرانه بنزینی چهار سیلندر توربوشارژر با حجم ۱.۵ لیتر است که با پیشرانه برقی همراهی می‌شود و از یک جعبه‌ دنده پیشرفته DHT، جهت انتقال قدرت بهره می‌برد.

مصرف سوخت این خودرو در شرایط رانندگی استاندارد به‌ طور میانگین ۴.۷ لیتر بنزین در هر ۱۰۰ کیلومتر است و بر همین اساس قابلیت پیمایش یک هزار کیلومتر با یک باک بنرین را دارد.

لاماری ایما HEV، چندی پیش در مراسمی به صورت رسمی از سوی آرین پارس موتور معرفی شد و عرضه آن به‌ زودی از طریق سامانه یکپارچه خودرو آغاز می‌شود.

کد خبر 144590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha