قم، میزبان پانزدهمین نمایندگی استاندارد خودرو لاماری شد (+عکس)

با افتتاح نمایندگی تجارت پیشگان زمین در شهر قم تعداد نمایندگی‌های استاندارد خودرو لاماری به ۱۵ نمایندگی رسید.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت آرین پارس موتور در راستای توسعه شبکه نمایندگی‌های خود، اقدام به افتتاح نمایندگی کد 2501 در شهر قم کرد و با آغاز فعالیت رسمی این نمایندگی، تعداد نمایندگی‌های استاندارد برند لاماری در کشور به ۱۵ نمایندگی رسید.

وحید قاسمی شیران مدیر خدمات پس از فروش آرین پارس موتور، در حاشیه این مراسم ضمن اشاره به این موضوع که نمایندگی 2501، نخستین نمایندگی لاماری در استان قم است، اظهار کرد: هدف مجموعه آرین این است تا فعالیت‌های خود در حوزه تولید و مونتاژ خودرو را توسعه دهد که با انتخاب خودرو لاماری توانسته موفقیت خوبی در این زمینه کسب کند.

وی در ادامه گفت: ممکن است استانداردسازی نمایندگی‌های لاماری به لحاظ طراحی خاص پیچیدگی‌های خود را داشته باشد اما نمایندگان آرین پارس موتور و به‌ویژه این نمایندگی نشان داده‌اند که در اجرای این استانداردها دقت و سرعت عمل بالایی دارند. 

نمایندگی لاماری

در افتتاح نمایندگی لاماری 2501 با مدیریت اسماعیل آخوندی و به وسعت 300 متر مربع در منطقه شهرک ولیعصر شهر قم، خودرو لاماری ایما و خودرو لاماری ایما HEV به نمایش گذاشته شده است.

نمایندگی لاماری کد 2501 هم‌چون سایر نمایندگی‌های این برند، با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و آموزش‌دیده آماده خدمت‌رسانی به مشتریان برند لاماری در شهر قم است.

نمایندگی لاماری

کد خبر 144749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha