روند استانداردسازی نمایندگی‌های خودرو لاماری ادامه دارد (+عکس)

روند استاندارد سازی نمایندگی‌های آرین پارس موتور ادامه دارد بطوریکه سومین نمایندگی خدمات پس از فروش خودرو لاماری در تهران استانداردسازی شده است.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس قوانین و ضوابط آرین پارس موتور تمامی نمایندگان خودرو لاماری در سطح کشور از زمان آغاز فعالیت خود ملزم به ارائه خدمات پس از فروش در کنار خدمات فروش به مشتریان این برند هستند و در حال حاضر براساس سیاست‌های تعیین شده از سوی این شرکت تمامی نمایندگان لاماری در سطح کشور می‌بایست در فضایی استاندارد که از سوی شرکت مادر تعیین شده است خدمات خود را  به خریداران محصولات لاماری ارایه دهند.

لاماری

این استانداردسازی در راستای ارایه خدمات منحصر به فرد و در شان خریداران خودرو لاماری و شرکت آرین پارس موتور تعیین شده است تا خریداران در کنار تجربه خرید یک محصول منحصر به فرد و با کیفیت از خدمات پس از فروش با کیفیت بالا نیز بهره‌مند باشند.

لاماری

مراسم افتتاح نمایندگی استاندارد خدمات پس از فروش کد ۲۱۰۲ با هدف ارائه خدمات با کیفیت و به‌موقع با استاندارد یکسان در سطح کشور، با حضور جمعی از مدیران آرین پارس موتور و مدیران این نمایندگی در شهر تهران چند روز پیش انجام شد و هم‌اکنون این نمایندگی با رعایت استانداردهای جدید مشغول ارایه خدمت به دارندگان محصولات لاماری است.

لاماری

این نمایندگی خدمات پس از فروش با مدیریت فرزام صولتی در فضایی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع در منطقه جاده مخصوص کرج، بلوار عاشری، بلوار تعاون واقع شده است.

کد خبر 144841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha