برگزیدگان رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت خودرو معرفی شدند(+اسامی)

رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت خودرو و صنایع وابسته در مرکز علمی کاربردی آمیکو برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، در این رویداد ۲۸ ایده توسط ایده پردازان ثبت و پس از بررسی اولیه توسط گروه داوران متشکل از مدیران تحقیق و توسعه، تولید، کنترل کیفیت و فنی و مهندسی، تعداد ۱۰ ایده برای ارائه در روز نهایی انتخاب شد.

علی اکبر علی پور رئیس مرکز علمی کاربردی آمیکو، گوهر رنجبری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارس، سیمین خالصی مدرس مرکز علمی کاربردی آمیکو و مقداد قنبرزاده مدرس مرکز علمی کاربردی آمیکو مسئولیت داوری این دوره از رویداد استارت آپی فناوری های نوین در صنعت خودرو را بر عهده داشتند.

برگزیدگان رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت خودرو

پس از ارائه ایده های منتخب، مطابق نظر داوران حاضر در این رویداد، تعداد ۵ ایده به عنوان طرح های برتر معرفی و برگزیدگان هدایای خود را دریافت کردند.

بر این اساس، مهران مسلمی و آتوسا ناصر با ایده «جعبه سیاه خودرو» رتبه اول این رویداد را از آن خود کردند.

همچنین الهه نشاط، با ثبت ایده «بررسی جریان یون در یک موتور PCCI» به همراه سبحان مرات با ایده «ایربگ پوشیدنی برای راکب وسایل نقلیه موتوری» به صورت مشترک رتبه دوم را از آن خود کردند.

مقام سوم این دوره از مسابقات نیز به صورت مشترک به سعید عظیمی برای ایده «کربن فعال برای کاهش آلایندگی خودرو» و روشن فرزین برای ایده «تولید هیدروژن با استفاده از سلول خورشیدی» رسید.

برگزیدگان رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت خودرو

خاطرنشان می شود که رویداد استارتاپی فناوری های نوین در صنعت خودرو و صنایع وابسته در روز چهارشنبه دوم اسفند ماه سال ۱۴۰۲ در مرکز علمی کاربردی آمیکو برگزار شد.

کد خبر 144768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha