کد خبر 144844
۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۹
محمد محمدی مدیرعامل گروه بهمن شد

با تصمیم هیات مدیره و در حکمی، محمد محمدی مدیرعامل گروه بهمن شد، وی سابقه حضور در مجموعه‌های صنعتی و خودرویی شناخته شده کشور را در کارنامه خود دارد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد محمدی مدیرعامل گروه بهمن، سابقه عضویت در هیات مدیره گروه بهمن، مدیرعاملی بهمن دیزل، مدیرعاملی در شرکت ساپکو و معاون ساخت شرکت مهندسی و توسعه و ساخت واگن های مسافری ره نورد از شرکت های ایدرو و رئیس هیئت مدیره واگن پارس را نیز در کارنامه خود دارد.

وی بیش از ۳۰ سال سابقه در صنعت و تحصیلات مهندسی صنایع با گرایش مدیریت سیستم و بهره وری از دانشگاه تربیت مدرس و تجربه قائم مقامی مدیرعامل مگاموتور را نیز در کارنامه خود دارد.

عضویت در شرکت شتابکار، شرکت کیان خودرو و نصیرماشین بخش دیگری از تجربه‌های مدیرعامل جدید گروه بهمن است.

پیش تر، بیوک علیمرادلو از سال ۱۳۹۹ این مسئولیت را بر عهده داشت.

گروه بهمن با خصوصی‌سازی توانست جایگاه خوبی در بازار خودروهای داخلی بدست آورد. این شرکت در سال‌های اخیر با تنوع بخشی به سبد محصولات خود، جدیدترین خودروهای تجاری، سواری، اتوبوس شهری و موتورسیکلت را به بازار ایران معرفی کرده است. افزایش فضای تولید گروه بهمن از ۱.۳ به ۴.۸ میلیون متر و ایجاد ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار دستگاه و ایجاد اشتغال برای ۷۸۰۰ نفر نیروی کار، افزایش تیراژ تولید و تنوع سبد محصولات تنها بخشی از فعالیت‌های گروه بهمن بعد از خصوصی سازی است که همه اینها با افزایش کیفیت تولیدات و خدمات بوده که گروه بهمن در پنج سال اخیر برترین شرکت در ارائه این خدمات در بین خودروسازان کشور بوده است.

کد خبر 144844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha