ارائه خدمات فروش نوین و با استاندارد روز دنیا برای کسب رضایت مشتریان بهمن دیزل

مدیرعامل شرکت بهمن دیزل گفت: برای جلب رضایت هر چه بیش تر مشتریان اقدام به ارائه خدمات فروش نوین و با استاندارد روز دنیا کرده‌ است.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت بهمن دیزل توانست بر مبنای گزارش ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) جایگاه نخست را در حوزه خدمات فروش خودروهای تجاری کسب کند.

همچنین این شرکت بر اساس شاخص وضعیت نمایندگی‌ها با نمره ۷۸ بالاترین رتبه در مقایسه با رقبا را به خود اختصاص داد.

ارزیابی نتایج عملکرد، کیفیت، سرعت و هزینه خدماتی مانند وضعیت نمایندگی‌ها، سیستم‌های ارتباطی و اطلاعاتی، رعایت ضوابط روش‌های متفاوت فروش، ضوابط حمل خودرو، رسیدگی به شکایت و ... جزء شاخص‌های اصلی ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد به شمار می‌رود که شرکت بهمن دیزل در تمامی موارد مطرح شده با کسب بالاترین نمره توانست رتبه نخست این ارزیابی را بدست آورد.

حسین خضری مدیرعامل شرکت بهمن دیزل، با بیان اینکه برای جلب رضایت هر چه بیش تر مشتریان اقدام به ارائه خدمات فروش نوین و با استاندارد روز دنیا کرده‌ایم، اظهار داشت: بهمن دیزل برنامه مدونی را با تلاش تمامی همکاران و شبکه عاملیت‌های مجاز این مجموعه در سراسر کشور مد نظر قرار داده است. به همین دلیل توانستیم رتبه نخست را در بین سایر رقبای خود در حوزه خودروهای تجاری بدست آوریم.

وی با تاکید بر اینکه ارائه خدمات در سطوح مختلف و جلب هر چه بیشتر رضایت مشتری جز ارکان و اهداف مهم شرکت بهمن دیزل محسوب می‌شود، تصریح کرد: رعایت ضوابط مربوط به روش‌های فروش، آموزش کارکنان نمایندگی‌ها و ستاد، الزامات مرتبط با شبکه نمایندگی‌های فروش، فرآیند پاسخگویی و رسیدگی به شکایات مشتریان، جریمه تاخیر خسارات وارده به مشتریان، سیستم پرداخت سود مشارکت و انصراف و نیز نظام نظر سنجی از مشتریان از جمله مواردی است که شرکت بهمن دیزل به آن توجه و اهتمام ویژه‌ای دارد.

خضری خاطرنشان کرد: رضایت مشتری اصلی جداناپذیر در ارائه خدمات فروش و پس از فروش برای محصولات بهمن دیزل به شمار می‌رود؛ از این رو در تلاشیم تا با ارتقای کیفیت خدمات فروش، رضایت مشتریان را بیش از گذشته جلب کنیم.

کد خبر 144819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha