تصمیم‌ها در سایپایدک بر مبنای خرد جمعی خواهد بود / ضرورت افزایش رضایت مشتریان سایپا

مدیرعامل سایپایدک در بازدید از امداد خودرو سایپا با بیان اینکه تصمیم ها در این شرکت بر مبنای خرد جمعی است، بر ضرورت افزایش رضایت مشتریان تأکید کرد.

به گزارش پرشین خودرو، اردلان حسینی، در نخستین روز سال ۱۴۰۳ با حضور در مرکز تماس امداد خودرو سایپا و دیدار با مدیران و کارکنان حاضر در امداد خودرو، بر ضرورت افزایش رضایت مشتریان و کسب رتبه نخست در خدمات پس از فروش تأکید کرد.

وی با بیان اینکه تمام تصمیم‌ها در سایپایدک بر مبنای خرد جمعی خواهد بود، گفت: همه ما به دنبال بهترین عملکرد و بهترین نتیجه در برنامه‌هایمان هستیم و آنچه که در برنامه‌ها حتماً باید مد نظر قرار گیرد، جلب رضایت مشتریان و کسب مقام نخست در خدمات پس از فروش است.

مدیرعامل سایپایدک با اشاره به نامگذاری امسال به نام "جهش تولید با مشارکت مردم" از سوی مقام معظم رهبری، یادآور شد: انتظارات از گروه سایپا بالاست و مدیریت ارشد گروه نگاه ویژه‌ای در انجام امور و برنامه‌ها در این گروه دارد. امیدواریم با استفاده از تمام ظرفیت‌ها در نهایت بتوانیم به عنوان شاخص صنعت خودرو در کشور بدرخشیم. 

وی متذکر شد: با توجه به تلاش و پشتکار مدیرعامل گروه، سایپا قطعاً جهش رو به رشد خواهد داشت و متعاقب آن، سایپایدک هم از تمام توان استفاده خواهد کرد تا رضایت مشتریان افزایش یابد و رتبه‌های نخست خدمات پس ‌از فروش کسب شود.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: انجام کار برای تیم مدیریت بسیار مهم است. بنابراین از همه همکارانم در سایپایدک و امداد خودرو سایپا انتظار دارم فقط به کار توجه کنند و آن را در اولویت اصلی قرار دهند تا به رتبه‌های لازم دست یابیم و رضایت مشتریان را سرلوحه همه برنامه‌ها قرار دهیم.

کد خبر 144876

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha