زامیاد در سال جاری، ۲ خودرو جدید تجاری به بازار معرفی می کند / حرکت به سمت تولید ناب، راهبرد زامیاد در سال ۱۴۰۳ اعلام شد

مدیرعامل شرکت زامیاد با نگاه به توسعه و گسترش سبد محصولات این شرکت خودروسازی، از معرفی دو خودرو جدید تجاری در سال جاری به بازار کشور خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مجید آقایی، با اعلام این خبر با بیان اینکه تمرکز بر رشد تولید، ارتقاء کیفیت و توسعه سبد محصولات از اهداف راهبردی شرکت زامیاد در سال ۱۴۰۳ است، اظهار داشت: با شناخت نقاط بهبود، تلاش مضاعف، هم‌افزایی و همدلی یکایک کارکنان به عنوان یک تیم هماهنگ قطعاً به اهداف تعیین شده بر اساس راهبرد ابلاغی گروه سایپا خواهیم رسید.

وی با اشاره به اینکه "حرکت به سمت تولید ناب" راهبرد اصلی شرکت زامیاد در سال جاری است، تصریح کرد: توجه به سیستم تولید ناب (Lean Manufacturing) در زامیاد؛ به بهبود فرایندهای تولید کمک کرده و در مصرف زمان و هزینه‌ها، صرفه‌جویی می کند.

آقایی با اشاره به اینکه اصلاح ناکارآمدی‌ها و افزایش تکنولوژی تولید از برنامه‌های سال جاری زامیاد است، افزود: افزایش سطح تکنولوژی در خطوط تولید موجب خواهد شد، با ارتقاء ایمنی فردی، به‌ حداقل‌ رساندن اتلاف منابع و افزایش راندمان، شاهد بهره‌وری حداکثری در عملیات تولید و در نهایت ارزش آفرینی برای مشتری باشیم.

مدیرعامل زامیاد در ادامه، تسریع در اجرای پروژه‌های در دست اقدام این شرکت در سال جاری را دارای ضرورت دانست و گفت: با نگاه به توسعه و گسترش سبد محصولات، دو خودرو جدید تجاری در سال جاری به بازار معرفی خواهیم کرد.

وی در پایان بازدید از خطوط تولید این شرکت خاطرنشان کرد: اتمام پروژه‌های زیرساختی از جمله سالن رنگ ED/PT شرکت زامیاد از درجه اهمیت بالایی برخوردار است که این امر نیز باید هر چه زودتر به ثمر برسد.

کد خبر 144946

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha