رالی خانوادگی تهران - خزر با حمایت خودروسازی ایلیا برگزار شد (+تصاویر)

رالی خانوادگی تهران- خزر با مشارکت حدود ۲۰۰ دستگاه انواع خودروهای خاص و کلاسیک در روزهای ۲۶ تا ۲۸ اردیبهشت ماه با حمایت شرکت صنایع خودروسازی ایلیا برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، در این رالی که بیشتر شرکت‌کنندگان خانواده‌های علاقه‌مند به حفظ و نگهداری خودروهای کلاسیک و خاص بودند، حدود ۲۰۰ دستگاه از این خودروها حضور داشتند که قدیمی‌ترین نمونه آنها مربوط به سال ۱۹۶۴ بود و خودروهای دایون Y7، دایون DX و همینطور VGV U۷۵ Plus هم در این مراسم حضور داشتند.  

استارت حرکت خودروها از پیست اتومبیلرانی آزادی تهران بود و از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح خودروها با عبور از دو خط استارت از طریق آزادراه تهران شمال خود را به هتل محل اقامت در استان مازندران رساندند. در روز دوم رالی نیز رژه شهری در شهرستان نور انجام شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت.  

در این رالی جمعی از پیشکسوتان بازسازی و نگهداری از خودروهای کلاسیک و قهرمانان اتومبیلرانی کشور در رشته‌های Drag و Race حضور داشتند. شرکت صنایع خودروسازی ایلیا به عنوان یکی از تولیدکنندگان بخش خصوصی در صنعت خودرو کشور با نگاه اشائه فرهنگ رانندگی ایمن، صیانت و آشنایی خودروهای تاریخی و آشنایی با جاذبه‌ها و مسیرهای گردشگری ایران در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی از این رویداد حمایت کرد.

تصاویر منتخب رالی تهران خزر را در گالری ذیل ورق بزنید:

کد خبر 145180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha