کد خبر 142071
۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲
گریت‌وال کانن فایربمب؛ پیکاپی با ویژگی‌های محبوب در بازار ایران

پیکاپ گریت‌وال کنون فایربمب ادیشن Cannon Firebomb Edition از پیکاپ تراک‌های محبوب با ظرفیت فروش بالا در ایران است که با توجه به حضور محصولات گریت‌وال در ایران، می‌توانیم انتظار ورود این پیکاپ به بازار پیکاپ تراک‌های ایران را داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، پیکاپ گریت‌وال کانون فایربمب ادیشن Cannon Firebomb Edition یک نسخه ویژه از وانت کنون آفرود ادیشن با دماغه اصلاح شده، سپرهای بهبودیافته، تعلیق ارتقاء یافته با ویژگی‌های تردد بهتر در مسیرهای سخت و آفرودی است که با رنگ قرمز از مدل‌های دیگر متمایز می‌شود.

پیکاپ گریت‌وال کنون فایربمب ادیشن

پیکاپ کانن در واقع مجموعه‌ای از پیکاپ‌های گریت‌وال با نام گریت وال کنون است که با هدف جذب تقاضای روزافزون خودروهای آفرودی در چین تولید شده می‌شود.

Great Wall Cannon Offroad Edition.
Great Wall Cannon Offroad Edition

پیکاپ گریت‌وال کانون فایربمب ادیشن Cannon Firebomb Edition بر اساس پیکاپ گریت وال کنون آفرود ادیشن Great Wall Cannon Offroad Edition توسعه یافته که در حال حاضر با دو مدل پیشرانه راهی بازار می‌شود. یک نسخه به پیشرانه ۲ لیتری توربو با ۱۹۰ اسب بخار قدرت و نسخه دیگر نیز به یک پیشرانه ۲ لیتری توربو دیزل با توان ۱۶۳ اسب بخار مجهز است و با قیمت پایه ۲۵ هزار دلار به خریداران عرضه می‌شود.

Great Wall Cannon.
Great Wall Cannon

بد نیست بدانید که پیکاپ گریت وال کانون که این نسخه ویژه بر اساس آن به تولید رسید یک پیکاپ کار با قیمت ۱۹ هزار دلاری و با پیشرانه‌های مختلف است.

گریت وال نسخه ویژه پیکاپ کنون را با همکاری تاپ فایر Topfire یکی از شناخته شده‌ترین توسعه دهندگان خودروهای آفرودی چین، تولید کرده و اولین بار در نمایشگاه خودرو شانگهای ۲۰۲۲ به نمایش درآورد.

پیکاپ گریت وال کنون فایربمب ادیشن

تاپ فایر پیش از این نیز با گریت وال و در توسعه مجموعه تانک این شرکت همکاری داشته است.

پیکاپ گریت وال کنون آفرود

فضای داخلی نسخه ویژه پیکاپ گریت وال کنون با صندلی‌ها و تزئینات زرشگی تیره دیزاین شده است.

پیکاپ گریت وال کنون فایربمب ادیشن

نسخه ویژه پیکاپ گریت‌وال کنون فایربمب ادیشن Cannon Firebomb Edition احتمالا با یک پیشرانه ۲ لیتری توربو که توان تولید ۲۲۴ اسب بخار نیرو و گشتاور ۳۸۰ نیوتن متر را در اختیار دارد با گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و به صورت چهار چرخ محرک و با حداکثر سرعت ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت راهی بازار می‌شود.

پیکاپ گریت وال کنون فایربمب ادیشن

کد خبر 142071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha