فیدلیتی پرستیژ بر پایه پلتفرم جدید عرضه خواهد شد

فیدلیتی پرستیژ بر پایه پلتفرم جدید عرضه خواهد شد و هیچ ارتباطی با نسخه پرایم نخواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، فیدلیتی پرستیژ، پرآپشن‌ترین محصول موجود بازار ایران خواهد بود. همانطور که محصولات پیشین بهمن نیز از نظر آپشن‌های رفاهی و ایمنی از برخی محصولات مشابه موجود در ایران برتری داشت.
فیدلیتی پرستیژ از موتور توربو شارژ 1600 سی.سی GDI، و سیستم پاشش مستقیم GDI که مورد توجه خودروسازان بزرگ است، بهره می برد و در این برهه 75 درصد از بزرگان این صنعت از همین تکنولوژی استفاده می کنند.

قدرت 197 اسب بخاری فیدلیتی پرستیژ توان مناسبی به این SUV برای تردد در مسیرهای کوهستانی ایران می‌دهد.
تکنولوژی فیدلیتی پرستیژ مشابه آن چیزی است که در خودروهای آئودی، BMW، فورد، هوندا، هیوندا، کیا، لکسوس، مزدا، نیسان و فولکس واگن به کار گرفته می‌شود. بکارگیری این موتور برای فیدلیتی پرستیژ انتخابی هوشمندانه است که می‌تواند از کمترین مقدار سوخت، بیشترین نیرو را بگیرد.

طراحی فیدلیتی پرستیژ ویژه و خاص است. چراغ‌ها و نمایی جلوی این خودرو به راننده احساس اعتماد به نفس می‌دهد و این خودرو را قدرتمند و جسور نشان می‌دهد. به همین ترتیب با در نظر گرفتن خنک کننده صندلی رانندگی را به تجربه خستگی ناپذیر تبدیل می‌کند. 
طراحی 6 کیسه هوا در این خودرو، ایمنی آن را در حد قابل قبولی بالا برده است. در کنار کیسه‌های هوا، تکنولوژی بالای ترمزها و کنترل کننده حرکت در بین خطوط از سلامت راننده و سرنشینان به خوبی حفاظت خواهند کرد.

خرید خودرو از شرکتی که نسبت به رضایتمندی و خشنودی مشتریان خود حساسیت دارد، سرمایه شما را حفظ خواهد کرد. به رغم آنکه بیش از 15سال می‌گذرد که بهمن موتور، خودروی مزدا را عرضه کرده است اما این شرکت همچنان نسبت به تامین قطعات یدکی آن متعهد است. بهمن موتور از نظر شاخص خدمات پس از فروش رتبه برتر را در ارزیابی نهادهای مستقل بدست آورده است.
شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور به خریدار فیدلیتی پرستیژ اطمینان می‌دهد که شرکت بهمن موتور همواره پشتیبان انتخاب او خواهد ماند. به همین ترتیب بهمن موتور در ایام نوروز همواره با عقد تفاهمنامه با مجموعه‌های مختلف، مشتریان خود را مطمئن نگه می‌دارد که در صورت بروز کوچکترین مشکلی در دورترین جاده‌ها، مشتری خود را تنها نخواهد گذاشت.
ایرانگردی با فیدلیتی پرستیژ جذاب و لذت بخش خواهد بود. خودرویی که موتوری قدرتمند داشته باشد و شبکه نمایندگی و خدمات پس از فروش قدرتمندی از آن پشتیبانی کنند.

کد خبر 142653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha