برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در مکانی به غیر از شهر آفتاب

یک منبع آگاه از برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در مکانی به جز مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب خبر داد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، پس از بدعت شرکت شهر آفتاب در روند انتخاب مجری نمایشگاه خودرو تهران و عدم استقبال خودروسازان از شیوه برگزاری نمایشگاه خودرو با کنسرسیوم، قرار است این رویداد مهم در مکانی به غیر از شهر آفتاب برگزار شود.
بر همین اساس یک منبع آگاه به خبرنگار پرشین خودرو گفت: در پی عدم‌ استقبال شرکت‌های خودروسازی از شیوه برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب و مذاکرات خودروسازان، نمایشگاه خودرو تهران در مکانی جدید برگزار خواهد شد.
وی افزود: تا امروز خودروسازان تن به شیوه برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب نداده اند و به دنبال برگزاری نمایشگاه در فضای جدیدی هستند.
بنابراین گزارش، خودروسازان در حال مذاکره برای برگزاری نمایشگاه خودرو تهران هستند تا بتوانند در یکی از مهم‌ترین رویدادهای خودرویی کشور با شیوه مرسوم برگزاری نمایشگاه خودرو در پایتخت حضور یابند.
یادآور می‌شود؛ نمایشگاه خودرو تهران که پس از سال‌ها وقفه در چهار سال گذشته از سر گرفته شده است با کارشکنی و تغییر سیاست شرکت‌ نمایشگاهی شهر آفتاب و انتخاب یک کنسرسیوم برای برگزاری نمایشگاه، با شکست مواجه شد و خودروسازان در تلاش برای برگزاری نمایشگاه با شیوه استاندارد و مرسوم در مکانی جدید هستند.

کد خبر 142689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha