قطعات حساس الکترونیکی خودرو، بازیابی و با عنوان قطعه سالم فروخته می شد!

فروشگاهی که قطعات بازیابی شده حساس الکترونیکی ایساکو را پس از تعمیر به عنوان قطعه سالم و دسته اول به بازار ارایه می‌کرد کشف شد و برخورد قانونی با این فروشگاه‌ صورت گرفت.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو راستای شناسایی و برخورد با جرایم و تخلفات مرتبط با حوزه برند و قاچاق کالا در اردیبهشت امسال، چند مورد فروشگاه در تهران و کرج که لوازم و قطعات یدکی تقلبی شرکت‌های صاحب‌نامی همچون ایساکو را به فروش می‌رساندند، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی کرد.

ایساکو طی سال‌های اخیر به منظور اجرای مسوولیت اجتماعی و صیانت از برند خود، به صورت گسترده با رصد بازار لوازم یدکی، به نوبه‌ خود به مبارزه با پدیده شوم قاچاق قطعات پرداخته است، در اردیبهشت ماه سال جاری نیز، سه فروشگاه توزیع کننده لوازم ‌یدکی تقلبی ایساکو در تهران و کرج را شناسایی کرد و به این ترتیب از ابتدای سال تا کنون موفق شد، شش مرکز متخلف در این حوزه را با تعامل پلیس آگاهی و امنیت را پلمب و از چرخه‌ فروش قطعات تقلبی با نام ایساکو خارج کند.
در اقدامات مشترک اخیر شرکت ایساکو و پلیس آگاهی تهران، دو فروشگاه مجزا که نسبت به فروش قطعات تقلبی همچون برخی قطعات خودروی تندر ۹۰ و انواع سنسور دما و فشار انواع خودرو و کویل سمند با بسته‌بندی شرکت ایساکو به بازار اقدام می‌کردند، شناسایی شد.
همچنین در این بررسی‌ها، فروشگاه دیگری که قطعات بازیابی شده حساس الکترونیکی ایساکو را پس از تعمیر به عنوان قطعه سالم و دسته اول به بازار ارایه می‌کرد کشف شد و برخورد قانونی با این فروشگاه‌ها واقع در خیابان امیرکبیر و خیابان ملت تهران و محدوده گلشهر کرج صورت گرفت و عاملان آن برای انجام تحقیقات گسترده‌تر در اختیار مراجع قانونی ذی‌ربط قرار گرفتند.  
شرکت ایساکو همواره به ‌هم وطنان توصیه می‌کند، با توجه به‌ وجود قطعات تقلبی در بازار و مشابهت بسیار زیاد آن با کالای اصلی، برای اطمینان از خرید قطعات اصلی و استاندارد، به‌ نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز این شرکت مراجعه کنند و اصالت قطعات خریداری‌ شده از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۱ و اپلیکیشن تلفن‌ همراه ایساکو به سادگی قابل استعلام و بررسی است.
در آخرین نمایشگاه تخصصی مبارزه با جعل و تقلب در زمینه های مختلف از جمله اسکناس، اسناد و مدارک، کالاهای مصرفی و قطعات یدکی خودرو که توسط دستگاه های نظارتی، تحت پوشش وزارت کشور در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد، از شرکت ایساکو دعوت به عمل آمد تا با حضور در نمایشگاه، برای حاضران دستاوردهای خود در خصوص جعل و تقلب و مبارزه با آن و نحوه شناسایی قطعات مجعول از اصل را تشریح کند.

کد خبر 142758

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha