خودرو آریا، شاهین اتوماتیک و چانگان به سبد محصولات سایپا اضافه می شود / خودرو آریا در تیر ۱۴۰۳ به تولید انبوه می رسد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: امسال و در سال آینده، سه خودرو آریا، شاهین اتوماتیک و چانگان به سبد محصولات سایپا اضافه خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، محمدعلی تیموری، با بیان اینکه کیفیت خدمات پس از فروش مهمترین اصل و رسالت سایپا به شمار می‌رود و در این راستا باید شبکه نمایندگی‌هایمان را تقویت کنیم، به روند توسعه محصولات  سایپا در سال جاری اشاره کرد و گفت: در راستای دستورات رییس جمهور و پیرو سیاست‌های دولت، امسال و در سال آینده سه خودرو آریا، شاهین اتوماتیک و چانگان به سبد محصولات سایپا اضافه خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که در حاشیه نشست با رئیس کمیسیون صنایع مجلس سخن می گفت، همچنین با انتقاد از سیاست قیمت گذاری دستوری خودرو، این فرآیند را موجب زیان انباشته خودروسازان در سال‌های گذشته دانست و یادآور شد: با اصلاح روش قیمت‌گذاری و با توجه به استراتژی‌های تعریف شده، امکان کاهش زیان انباشته عملیاتی خودروسازان وجود دارد.

وی همچنین به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای افزایش کیفیت خدمات پس از فروش سایپا اشاره کرد و گفت: خدمات پس از فروش با کیفیت و مناسب، یک مزیت رقابتی برای گروه خودروسازی سایپا به شمار می‌رود و خوشبختانه سایپایدک توانسته است با برنامه‌ریزی‌های مستمر و منسجم، این خواسته را محقق کند.

تیموری افزود: بهره‌وری در فرآیند تولید، به کاهش زیان عملیاتی منجر می‌شود که با کاهش هزینه‌های سربار و مدیریت صحیح زنجیره تامین و شرکت‌های اقماری، این کاهش زیان عملیاتی شده است.

این گزارش می افزاید: رئیس کمیسیون صنایع مجلس در نشستی با مدیران گروه خودروسازی سایپا ضمن بازدید و آشنایی با خودروهای جدید سایپا، در جریان آخرین اقدامات انجام شده برای تولید و توسعه خودروهای اتوماتیک قرار گرفت.

خودرو آریا با موتور M۲۰ با مصرف سوخت کمتر از ۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر،‌ نخستین خودرویی بود که مورد بازدید عزت الله اکبری تالارپشتی قرار گرفت.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در جریان این بازدید گفت: این خودرو در بالاترین سطح کیفیت عرضه خواهد شد و اکنون ۳۵ دستگاه از این خودرو با موتور M۲۰ در حال طی کردن مراحل تست فنی است که پس از دریافت تاییدیه‌های لازم، در تیرماه ۱۴۰۳ به تولید انبوه و عرضه خواهد رسید. 

خودرو چانگان یونی کی با موتور ۲۰۰۰ سی سی و موتور هیبریدی پلاگین، دیگر خودروی مورد بازدید رییس کمیسیون صنایع مجلس بود. این خودرو با مصرف سوخت ۹ دهم لیتر در حالت هیبرید، در بالاترین سطح کیفیت به بازار عرضه خواهد شد.

شاهین اتوماتیک نیز در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت که تولید انبوه آن آغاز شده است. از دیگر خودروهای مورد بازدید، شاهین پلاس تیونینگ شده توسط سایپایدک بود که به عنوان کسب و کار جدید سازمان خدمات پس از فروش سایپا مورد استقبال قرار گرفت.

کد خبر 143498

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha