آپشن‌های خاص در کشنده بایک X۹ بهمن دیزل / معرفی کامیون باری ۱۰ چرخ و کامیونت ۳.۸ تن در آینده نزدیک

مدیر کسب و کار خودروهای کاروتجاری گروه بهمن در تشریح مشخصات فنی و امکانات رفاهی کشنده بایک X۹ بهمن دیزل گفت: تقریبا تمام آپشن‌های رفاهی و ایمنی خودروهای سواری در کشنده بایک X۹ وجود دارد که از جمله آن می‌توانیم به کروز کنترل تطبیقی اشاره کنیم.

ابراهیم افشار، در گفت‌وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با اشاره به سطح بالای امکانات رفاهی و ایمنی کشنده جدید بایک X۹، افزود: در نظر داریم تا از مرحله بعد، مایکروویو را به کابین کشنده X۹ اضافه کنیم تا رفاه بیشتری برای راننده کشنده فراهم شود.

وی تعداد نخستین پارت از کشنده X۹ را ۶۰ دستگاه عنوان کرد و گفت: در مراحل بعدی و پس از آغاز مونتاژ بایک X۹ در بهمن دیزل، ضمن افزایش آمار تولید به داخلی سازی حداقل ۲۵ درصدی نیز دست خواهیم یافت.

افشار، کشنده بایک X۹ را یکی از به‌روزترین و قوی‌ترین کشنده‌های کشور معرفی و اظهار داشت: مبنای اولیه عرضه این کشنده به بازار، رقابت با خودروهای سنگین اروپایی بوده است.

ابراهیم افشار مدیر کسب و کار خودروهای تجاری گروه بهمن
ابراهیم افشار مدیر کسب و کار خودروهای تجاری گروه بهمن

وی با اشاره به پیشرانه ۱۳ لیتری کامینز با توان ۵۶۰ اسب بخار و گشتاور ۲۶۰۰ نیوتن متر، گیربکس ZF آلمان، ریتارد ۵ حالته و حذف دنده از کنار صندلی و انتقال آن به زیر فرمان را از بارزترین مشخصه‌های کشنده بایک X۹ دانست و تصریح کرد: یقینا می‌توانیم بگوییم این کشنده یک سروگردن بالاتر از سایر محصولات موجود در بازار است.

مدیر کسب و کار خودروهای تجاری گروه بهمن در ادامه به تشریح برخی از فعالیت‌های بخش کار و تجاری گروه بهمن در ماه‌های آتی پرداخت و بیان داشت: تولید یک کامیونت ۳.۸ تن و کامیون باری ۱۰ چرخ در بهمن دیزل بخشی از فعالیت‌های این شرکت زیرمجموعه گروه بهمن است که احتمالا در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت سیبا موتور در ماه‌های آینده نیز گفت: تولید کشنده J۷ در سیبا موتور در دستور کار قرار دارد.

شرکت اسنا نیز یکی دیگر از زیرمجموعه‌های گروه بهمن بود که افشار به تشریح برنامه‌های آن پرداخت و اعلام کرد: تولید یک اتوبوس تمام برقی درون شهری در کنار دو اتوبوس ۹ و ۱۲ متری برون شهری از جمله محصولاتی است که در ماه‌های آتی برنامه‌ریزی شده است.

کد خبر 143890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha