لوکانو می آید (+سند) / LUCANO؛ بازیگر جدید بازار خودرو ایران

لوکانو (LUCANO)، به عنوان بازیگر جدید بازار خودرو ایران می آید.

به گزارش پرشین خودرو، به گفته منابع موثق ، به تازگی ثبت نام برند جدید خودرویی به نام  لوکانو (LUCANO) در اداره ثبت علائم تجاری ایران به پایان رسیده و انتشار آگهی درخواست ثبت علامت تجاری در روزنامه رسمی کشور به تاریخ ۲۶ مهرماه ۱۴۰۲منتشر شده است. این بدان معناست که بازار رقابتی فزاینده خودرو ایران ممکن است بار دیگر با یک بازی‌ساز جدید مواجه شود.

از ابتدای امسال برندهای جدید زیادی به ایران بازگشته اند، شرکت های خودروسازی چینی، ژاپنی، کره ای و آلمانی عرضه رسمی خود را اعلام کرده اند، به نظر می رسد LUCANO پتانسیل ها و فرصت های بازار ایران را به شدت درک کرده و در شرف ارایه قدرت خود است.

لوکانو

هویت " LUCANO " به عنوان یک بازیگر جدید در بازار خودرو ایران در حال حاضر کاملاً مرموز است.

آیا لوکانو، این برند جدید خودرو از برند تازه تاسیس یک شرکت خودروسازی داخلی است یا از کشورهای دیگر؟ جایگاه این برند خودرو چیست و چه نوع محصولاتی را به ارمغان خواهد آورد؟ علاوه بر این، این برند جدید با کدام خودروساز ایرانی همکاری خواهد کرد؟ ایران خودرو؟ سایپا؟ مدیران خودرو؟ کرمان موتور؟ گروه بهمن و یا دیگر خودروسازان اصلی؟

اما مسلم است که با فرود «LUCANO» رقابت در بازار خودرو ایران نیز وارد مرحله خوبی خواهد شد. تحت رقابت مستقیم این برندهای جدید، ساختار محصول، سیستم فنی و استانداردهای خدمات صنعت خودروسازی ایران دستخوش نوآوری و ارتقاء خواهد شد و ذینفعان نهایی همچنان مصرف کنندگان گسترده در ایران خواهند بود.

ما آخرین اخبار در مورد برند لوکانو و اطلاعات ارائه شده در بالا را بیشتر بررسی خواهیم کرد، پس صبر می کنیم تا بیشتر ببینیم و بگوییم!

کد خبر 144228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha