بازار خودرو کشور با ورود خودروهای لوکانو متحول می شود / به زودی؛ باید منتظر عرضه خودرو LUCANO به بازار ایران باشیم

به نظر می رسد خودروهای لوکانو (LUCANO) با توجه به ظاهر کلاسیک آفرودی و باطن مدرن خود در بازار ایران بسیار مورد توجه واقع شود.

به گزارش پرشین خودرو، با توجه به اینکه این برند، جوان و نوپا می باشد اما سابقه درخشان و پرقدرت شرکت مادر را با خود همراه دارد و در ضمن یک تیم مهندسی، طراحی و تحقیق و توسعه بین المللی با تجربیات ارزنده و موفق در برندهای مطرح جهانی هدایت برند لوکانو را در دست دارند.

LUCANO در کنار طراحی کلاسیک و جذاب خود که ویژه یک خودرو آفرودی می باشد از سیستم هوشمند رانندگی جاده ای ARDIS بهره می برد که به توانایی و مدیریت حرکت خودرو کمک بسیار می کند. همچنین این خودرو به لحاظ تست های ایمنی دارای ۵ ستاره بین المللی می باشد که به معنی داشتن یک خودروی کامل ایمن و قدرتمند می باشد.

خودرو لوکانو

با خودروهای لوکانو می توانید نوع رانندگی خود را انتخاب کنید طوری که ۷ گزینه برای شما در نظر گرفته شده تا در هر مسیری نهایت لذت خود را ببرید.

با طراحی محصولات LUCANO و تنوع و کاربردی بودن آنها در کنار ایمنی و جذابیت، قطعا کاربران در طول استفاده بلند مدت به کیفیت و قدرت این نام تجاری جدید پی خواهند برد.

خودرو لوکانو

لوکانو از یک طراحی اصیل آفرودی بهره می برد و می تواند با توجه به همه جوانب که یک محصول موفق باید داشته باشد توجه علاقه مندان به خودروهای آفرود با طرح اصیل و تکنولوژی نوین را در بازار ایران به خود جلب کند.

به زودی باید منتظر عرضه این محصول جذاب به بازار ایران باشیم تا به عنوان یک برند و خودروی لیدر و تاثیرگذار شناخته شود.

کد خبر 144347

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha