آماده ارائه خدمات به تاکسی‌های برقی هستیم

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: شبکه خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمات به تاکسی‌های برقی است.

به گزارش پرشین خودرو، علیمردان عظیمی، با بیان این مطلب و با اعلام اینکه با تایید کمیته مربوطه در وزارت کشور، ۱۰ هزار دستگاه تاکسی برقی با حمایت ویژه دولت برای شهرهای کشور تهیه خواهد شد، اظهار داشت: شبکه خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو برای ارایه خدمات مناسب به مشتریان تجهیز شده و نیروهای انسانی آموزش لازم را دریافت کرده‌اند و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وی در دیدار با شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج، با بیان این‌که آمادگی لازم برای تامین خودروهای برقی براساس سیاست‌های وزارت صمت وجود دارد، افزود: نیازمندی شهرداری کرج برای توسعه ناوگان تاکسی‌رانی این شهر را با خودرو برقی تامین خواهیم کرد.

عظیمی تصریح کرد: به موازات تامین و واردات، خودرو برقی ری‌را در حال توسعه است که با تولید و عرضه آن، نیاز به خودرو برقی از طریق محصول داخلی تامین خواهد شد.

مهرداد کیانی شهردار کرج، نیز در این دیدار گفت: شهرداری کرج به عنوان اولین شهر به عقد قرارداد خرید اتوبوس برقی برای تامین ناوگان حمل و نقل خود اقدام کرده است و این امر هم در حوزه تاکسی برقی با مساعدت و همکاری مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و همچنین وزارت صمت و کشور برای ارایه خدمات بهتر به مردم ادامه خواهد داشت.

یادآور می شود ایران‌ خودرو طبق راهبرد وزارت صمت در تولید و تامین خودرو برقی، به تامین دو مدل تاکسی از محصولات با کیفیت کشور چین اقدام کرده است که در صورت خرید توسط شهرداری کلان‌شهرها آمادگی لازم برای عرضه این تاکسی‌ها را دارد.

کد خبر 144272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha