فراخوان پیش فروش مرحله دوم خودرو لاماری ایما

آرین پارس موتور اقدام به فراخوان پیش فروش مرحله دوم خودرو لاماری ایما، ویژه متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، آرین موتور در این فراخوان که جزئیات آن در ادامه آمده است، موعد تحویل خودرو لاماری به خریداران را ۱۲۰ روز کاری اعلام کرده است.

مبلغ پیش پرداخت ۷۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

به استحضار متقاضیان و نمایندگی‌های مجاز این شرکت می‌رساند؛ پیرو پیش ثبت نام نوبت دوم عرضه خودرو لاماری ایما در سامانه یکپارچه عرضه خودرو های داخلی بر مبنای فرایند نوبت دهی، این شرکت در نظر دارد نسبت به فراخوان متقاضیان (تعیین شده در سامانه مذکور) اقدام کند. بدین منظور از متقاضیان دعوت می‌شود برای تکمیل فرایند ثبت نام و در قالب پیش فروش عادی با قیمت علی الحساب و با موعد تحویل ۱۲۰ روز کاری از  ساعت ۱۰ صبح روز چهار شنبه ۱۸ بهمن تا پایان روز سه شنبه ۲۴ همین ماه به صورت اینترنتی نسبت به انجام مراحل ثبت نام خودرو لاماری ایما و تکمیل وجه با مراجعه به آدرس اینترنتی به نشانی http://sales.lamari.ir اقدام نمایند.

همچنین سایر متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق در بخش "استعلام نوبت دهی" نسبت به استعلام و مشاهده نوبت ثبت نام خود اقدام کنند.

کد خبر 144577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha