کد خبر 144602
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
واسطه‌گری گواهی اسقاط، تخلف اعلام شد (+جزییات)

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده، هرگونه واسطه‌گری گواهی اسقاط را تخلف اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، مهران سالاریه، با اعلام این خبر، از تمدید مهلت الصاق یا انتقال گواهی اسقاط واردکنندگان کشنده‌ها تا پایان بهمن ماه 1402 خبر داد و اظهار داشت: با توجه به انباشت گواهی اسقاط در صفحات واردکنندگان کشنده‌ها، از چندی پیش امکان انتقال گواهی‌های اسقاط به صفحات سایر واردکنندگان فراهم شده است.

وی تصریح کرد: واردکنندگانی که قصد انتقال گواهی‌های اسقاط را دارند باید در سامانه ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده به نشانی nnhk.ir کاربری ایجاد و مدارک لازم را بارگذاری کنند.

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده تاکید کرد: هرگونه واسطه گری گواهی اسقاط تخلف محسوب شده و با شرکت‌های متخلف برخورد شده و ارایه خدمات به آنها محدود می‌شود.

سالاریه ادامه داد: در عین حال انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت نیز اعلام کرده است آمادگی دارد به صورت رایگان نسبت به معرفی خریداران به فروشندگان اقدام کند.

وی در پایان با اشاره به قانون ساماندهی صنعت خودرو خاطرنشان کرد: ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده در صورت عدم وجود اسقاط به اندازه کافی، اجازه پرداخت نقدی را برای واردکنندگانی ایجاد خواهد کرد که در صفحات کاربری آنها انباشت گواهی اسقاط وجود نداشته باشد.

کد خبر 144602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha