تصاویر شاسی بلند الکتریکی چینی IM LC۵ لو رفت!

عکس‌های جاسوسی تازه‌ای منتشر شده که نشان از جدیدترین خودروی شاسی بلند کوپه الکتریکی IM LC۵ است. یک نسخه آزمایشی استتار شده در پشت یک کامیون بوده و دیگری در یک پارکینگ مشاهده شده است. خودروی IM LC۵ در سه ماهه سوم در بازار خودروی چین عرضه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، آی‌ام IM یک برند خودروهای لوکس جدید است که متعلق به شرکتی به نام IM Motors بوده و به طور مشترک به کمپانی‌های مطرحی چون SAIC، Alibaba و Zhangjiang Hi-Tech تعلق دارد.

در حال حاضر این شرکت تازه تاسیس دو خودرو را با نام‌های IM L۷  که یک خودروی سدان بوده و IM LS۷ که یک خودرو SUV است، تولید می‌کند.

شاسی بلند الکتریکی IM L7
شاسی بلند الکتریکی IM L۷

خودروهای این شرکت بسیار قدرتمند و گران قیمت است. سدان IM L۷ با قدرت ۳۴۰ اسب بخار با محور محرک عقب یا ۶۰۵ اسب بخار با سیستم چهار چرخ متحرک قابل سفارش و حداکثر برد این خودرو نیز نزدیک به ۶۷۵ کیلومتر است.

خودروی IM LS۷ نیز یک شاسی بلند پنج صندلی است که با قدرت ۳۴۰ اسب بخار با محور محرک عقب یا ۵۷۸ اسب بخار با سیستم چهار چرخ محرک و حداکثر برد ۶۶۰ کیلومتر در دسترس خریداران است  اما جدیدترین محصول این شرکت احتمالا یک شاسی بلند کوپه کوچکتر از LS۷ خواهد بود.

شاسی بلند الکتریکی IM LS7
شاسی بلند الکتریکی IM LS۷

شرکت IM دو نسخه شامل یک مدل محور عقب تک موتوره و یک نسخه چهار چرخ محرک دو موتوره را تولید خواهد کرد. شاسی بلند LC۵ احتمالاً قدرتی در حدود ۳۰۰ اسب بخار برای نسخه دیفرانسیل عقب و ۵۰۰ اسب بخار برای نسخه چهار چرخ محرک خواهد داشت.

تصاویر جاسوسی از شاسی بلند الکتریکی LC5
تصاویر جاسوسی از شاسی بلند الکتریکی LC۵

طراحی این خودرو آیرودینامیک بالایی داشته و کاملا بر اساس ترند روز دنیا طراحی شده است. همانطور که اشاره کردیم شاسی بلند LC۵ در دسته شاسی بلندهای کوپه قرار دارد و به همین خاطر زاویه شیشه عقب بسیار تیز بوده و حالت اسپرتی به خود گرفته است.

تصاویر جاسوسی از شاسی بلند الکتریکی LC5
تصاویر جاسوسی از شاسی بلند الکتریکی LC۵

خودروی IM LC۵ در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ وارد بازار خودروی چین خواهد شد و انتظار می‌رود قیمت این خودروی جذاب از حدود ۳۵۵۰۰ دلار شروع شود.

کد خبر 142039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha