پیکاپ زاگرس دیزلی به بازار می‌آید / کامیونت باراد با کاربری‌های مختلف در راه بازار

مدیر بازاریابی و توسعه فروش شرکت زامیاد در تشریح برنامه‌های جدید این شرکت در سال جاری گفت: تا پایان امسال نسخه دیزلی پیکاپ زاگرس با پیشرانه ۲.۸ لیتری عرضه می‌شود ضمن اینکه عرضه کامیونت باراد در تناژ ۵.۵، ۶ و ۹.۵ تن با کاربری‌های متنوع باری و خدمات شهری در دستور کار قرار دارد.

آرش سماواتی، در گفت‌وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به استقبالی که از پیکاپ زاگرس اتفاق افتاد برنامه عرضه نسخه دیزل این محصول را در دستور کار داریم.

وی از عرضه یک پیکاپ لوکس دیگر نیز خبر داد و تصریح کرد: پروژه‌های زیادی در زامیاد در دست اجرا است و به زودی شاهد اجرای کلینیک‌های فنی آن خواهیم بود.

آرش سماواتی

سماواتی به برنامه‌های شرکت در خصوص توسعه کامیونت‌های زامیاد نیز اشاره کرد و گفت: کامیونت باراد در تناژ ۵.۵ و ۶ تن در دو مدل خواب‌دار و بدون جاخواب، و ۹.۵ تن خوابدار با کاربری‌های مختلف نیز تا پایان سال راهی بازار خودروهای تجاری خواهد شد.

وی کامیون باری و کمپرسی ۱۹ تن را یکی دیگر از محصولات زامیاد در شش ماهه دوم برشمرد و اظهار داشت: رونمایی و مراحل معرفی کامیون زامیاد به طور قطع تا پایان سال انجام خواهد شد.

سماواتی در پایان به عرضه کشنده زامیاد نیز اشاره و خاطرنشان کرد: فعلا عرضه یک کشنده تک محور در دستور کار زامیاد برای سال جاری قرار دارد.

کد خبر 142775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha